Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Birikimevim ile Peşinatsız Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

07.11.2019
Birikimevim ile Peşinatsız Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Birikimevim sistemi ile faiz ödemeden taksitli gayrimenkul ve araç satın alınabilmektedir. Bu uygulama ile yalnızca ev değil aynı zamanda araba ve arsa alma imkanı da bulunmaktadır. Bu sistemin 30 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır. Bu nedenle de bu sistem ile ev sahibi olmuş birçok insan bulunmaktadır.

Birikimevim sisteminin birçok ilde ofisi bulunmaktadır. Bu ofisleri ziyaret ederek yüz yüze görüşebilir ve daha ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz. Zamansızlıktan ya da mesafeden dolayı ofise gidemeyenler için ise 444 0 850  çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan istediğiniz zaman birikimevim müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca birikimevim.com web sitesine bilgilerinizi yazarsanız, yetkililer size dönüş yapabilmektedir.

Çekiliş ve Kura Sistemi Nasıl Çalışır?

Sabit ödemeli sistemi seçenler için çekiliş yani kura sistemi uygulanmaktadır. Bu sistem noter huzurunda güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Hangi tasarruf sistemine katıldığınıza bağlı olarak kişi sayısı ne kadar sürede ev sahibi olacağınızı belirlemektedir. Ödemeleri düşük olan sistemlerin kişi sayısı fazla olmaktadır. Bu nedenle kurada daha uzun süreli ev alma tarihi çıkabilir. Peşinat ödeyenler daha kısa sürede ev sahibi olabilmektedir.

Yorumlar Şikayetleri İncelemek İsterseniz

Birikimevim müşteri memnuniyeti söz konusudur. Fakat geri bildirimler arasında tabii ki de olumsuz yorumlarda bulunmaktadır. Bazı müşteriler temsilciler ile yaşadıkları sorunlar sebebi ile ilgisizlikten şikayet etmektedir. Fakat bunun dışında sistem ile ilgili ağır şikayetler bulunmamaktadır. Daha çok müşteri memnuniyeti üst düzeydedir.

Birikimarabam ile Araç Sahibili Olabilirsiniz!

Birikimevim gibi birikimarabam sistemi de bulunmaktadır. Kısa sürede uygun fiyatlar ile araba sahibi olmak için aynı şartlar ile birikimarabam sistemine de katılabilirsiniz.

Taksitli Ödeme Planlaması Nasıl Olur?

Birikimevim ile 3 tane tasarruf sistemi bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Sabit sistem

Sabit sistem ile sisteme katılmış olan müşterilerin ev alma süreçleri noter huzurunda ve kura ile belirlenmektedir. 

 • Erken teslimatlı sistem

Erken teslimatlı sistem ise daha kısa sürede ev sahibi olunabilmektedir. Ödeme planı da kişinin bütçesine uygun olarak kendisinin belirlediği tutarlar ile planlanmaktadır.

 • Serbest ödemeli sistem

Serbest ödemeli sistem ile yapılan ödemeler evin teslim tarihini belirlemektedir.

Her üç sistem için de şu avantajlar geçerli olmaktadır.

 • Müşteri hayalindeki evi seçebilmektedir.
 • Peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Kredi masrafı, arama ödeme zorunluluğu, kira, faiz gibi ek maliyetler bulunmamaktadır.
 • Katılım şartları herkese açık ve uygundur.
 • Ev genel olarak olduğu fiyattan daha uygulana alınmaktadır.
 • Taksitler kişinin kendisi tarafından belirlenebilmektedir.
 • Erken ödeme ile borç kapama imkanı bulunmaktadır.
 • Peşinat zorunlu değildir. Fakat peşinat ödemenin artı avantajları da bulunmaktadır.
 • Proje değiştirme imkanı verilmektedir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.