Ev Kampanyaları

Birevim Taksitle Faizsiz Ev Sahibi Olma Nedir

Birevim ile yalnızca ev değil, arsa ya da iş yeri sahibi de olunabilmektedir. Birevim’in kendine özel tasarruf uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalara katılarak gayrimenkul sahibi olmak mümkündür.

BirEvim Nedir? Bir Evim Güvenilir mi?

Bu durumda kredi faizi, ev kirası gibi ödeneklerden kurtulmuş olursunuz. Birevim tasarrufa dayalı ev sahibi olmak yöntemidir. Faiz ve fark ödenmez. Hiçbir sınırlama olmadan herkes ev sahibi olabilir. Aylık gelir gibi bir sorgulama bulunmamaktadır. Gelirler yalnızca ödeme planını belirlemektedir. Birevim’in avantajları şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Vade farkı, faiz, kira ve ek maliyet ödenmemektedir.
  • 20 – 40 – 60 – 80 – 120 – 180 – 240 – 360 ve 480 kişilik tasarruf grupları mevcuttur. Bunlardan dilediğinize katılabilirsiniz.
  • Evler genel olarak oldukları fiyattan daha uygun fiyatlara gelmektedir. 

Borcunuz daha kısa sürede bitebilir. Özellikle evler ilk sıralarda alınırsa, borç çok daha kısa sürede bitebilmektedir. 

Bir Evim Olsun Çekiliş Sistemi

Birevim’de ev sahibi olabilmek için 2 yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile ev sahibi olmak ve
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi ile ev sahibi olmak.

Bir Evim Şubeleri için Takip Edin

Her iki yöntem de bireyleri ev sahibi yapmaktadır. Normal şartlarda kredi ile ev sahibi olanlar genel olarak 120 aylık vade ile ev sahibi olurken, Birevim ile ev sahibi olmak isteyenler için 20 kişiden, 480 kişiye kadar ev sahibi olmak imkanı bulunmaktadır. Kişi sayısı ay vade anlamına da gelmektedir. İsteyen kişiler borçlarını çok daha kısa sürede ödeyebilmektedir. 

BirEvim Şikayet Yorumlar

Birevim ile ilgili olumlu olumsuz çok fazla yorum bulunmaktadır. Sorunsuz bir şekilde ve erken ev teslim alanlar için herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir. Fakat kura sonuçlarında son dönemlere kalanlar olumsuz yorumlarda da bulunabilmektedir. Peşinat ödemesi yapanlar için bu süreç daha hızlı ilerlemektedir. 

BirEvim Araba Sistemi

Birevim sistemi ile aynı sistemde çalışan bir de birarabam sistemi bulunmaktadır. Aynı şekilde tasarruf gruplarına katılarak ister peşinatlı, ister peşinatsız, vade farkı ödemeden ve faizsiz araba alma imkanınızda bu şartlarda bulunmaktadır.

Araba sistemine başvurmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Küçük olanlar ise veli ile başvuru yapabilmektedir. Araba taksitleri için girilen tasarruf gruplar en az 20 kişilik gruplardan oluşmaktadır. En fazla ise 66 kişilik araba için tasarruf grubu bulunmaktadır. 

BirEvim Şartları ve Birevim Ödeme Planı Hesaplama

Birevim’de ödeme seçenekleri kişinin ödeme durumuna göre belirlenmektedir. Bazıları peşinat verirken, bazıları peşinat vermeden ev sahibi olurlar. Aylık taksitler kişinin kendisi tarafından belirlenmektedir. Birevim’de taksitler 312 TL’den başlamaktadır.

Hem kira verip, hem ev sahibi olmak isteyenler için bu uygun fiyatlar cazip gelmektedir. Kredi kullanımı olmadığı için herhangi bir kredi notunun ödemi bulunmamaktadır.

Taksit ödeyememe durumlarında taksit atlama uygulaması yapılabilmektedir. Fakat taksit atlama uygulaması olduğundan kişinin ev alma süresi de bu süre kadar ertelenmektedir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Birevim Taksitle Faizsiz Ev Sahibi Olma Nedir" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu