Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Birarabam ile Taksitli Araba Nasıl Alınır?

07.11.2019
Birarabam ile Taksitli Araba Nasıl Alınır?

Araba ya da ev gibi mal sahibi olmak isteyenler bankaların kredilerine yönelmek durumunda kalmaktadır. Bazı insanların faiz çekincesi, bazı insanların da bankalardan kredi alma zorluğu sebebi ile araba almak hayal haline geldi. Oysa araba almak için birçok farklı uygulama da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de birarabam uygulaması ile araba sahibi olmaktır.

Çekiliş Sistemi

Biraraba sisteminden araç sahibi olabilmek için belli kişilik programlara dahil olmak durumundasınız. Örneğin 66 kişilik programa dahil olabilirsiniz. O ay kimlere araba alınacağına ise çekiliş sistemi ile karar verilmektedir. Dolayısıyla araç sahibi olacağınız ay, çekiliş sistemi ile belirlenmektedir. Aracınız elinize ulaşmadan önce daha az, ulaştıktan sonra daha çok taksit ödeme imkanınız bulunmaktadır. 

Yorumlar Şikayetler

Birarabam ile ilgili hem olumlu hem de olumsuz yorumlar bulunmaktadır. Olumlu yorumlar yapanlar, sorunsuz bir şekilde kısa sürede uygun fiyatlar ile hayallerindeki arabalara kavuştuklarını ifade etmektedir. Sık rastlanılan en önemli olumsuz yorum ise, paranın hesaba yatması için noterden onay bekleme durumudur. Hiç kimse arabasını satarken para almadan noterde başkasının üzerine devretmez. Bu durum gerçekten yaşanıyor ise, dolandırıcılara fırsat verecek bir durumdur. Birarabamın olumsuz yorumlarının sebebi doğru ise kısa sürede bu soruna çözüm bulmalar gerekmektedir. Bu hem araç alanları, hem satanları mağdur edebilecek yanlış bir uygulamadır. 

Araba Sistemi

Birarabam uygulamasında taksitler 429 TL gibi uygun fiyatlar ile başlamaktadır. Tamamen faizsiz olan bu uygulamada, istediğiniz taksit tutarı ile fark vermeden hayalinizdeki arabayı satın alabilirsiniz. Birarabamda kendine özgü bir ödeme sistemi mevcut. Bu sistem ile kaç aylık taksit yaptırmışsanız yaptırın, erken ödeme imkanlarınız da bulunuyor. Peşinat durumu da kişinin isteğine bağlı. İsteyen peşinat vererek, isteyen de vermeden araba sahibi olabiliyor. Faiz, vade ya da fark ödemeden bütçenize uygun belirlediğiniz taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz. Birarabam ile sıfır araba almak gibi bir zorunluluğunuz yok. İster sıfır isterseniz de 2. El araç satın alabilirsiniz. Hangi ilde olduğunuzun da bir önemi yok. Bulunduğunuz ilden çok uzak bir ilde araç beğendiyseniz de o aracı birarabam ile satın alabilme lüksüne sahipsiniz.

Ödeme Planı

Ödeme planı kaç kişilik gruplara katıldığınıza göre farklılık göstermektedir. 24 kişilik bir gruba katıldığınız aylık ödemeniz daha çok olurken, 66 kişilik bir gruba katıldığınızda aylık ödemeniz daha fazla olmaktadır. Tabii ki ne kadar az kişilik gruba katılırsanız o kadar kısa sürede arabanıza kavuşma ihtimalimiz artış göstermektedir. Arabayı biran önce almak isteyenler için az kişilik ve de peşinat verilen tasarruf gruplarına katılmaları daha avantajlı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.