Araba Kampanya

Birarabam Sistemi Taksitli Araba Kampanyaları Nedir?

Araba ya da ev gibi mal sahibi olmak isteyenler bankaların kredilerine yönelmek durumunda kalmaktadır. Bazı insanların faiz çekincesi, bazı insanların da bankalardan kredi alma zorluğu sebebi ile araba almak hayal haline geldi. Oysa araba almak için birçok farklı uygulama da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de birarabam uygulaması ile araba sahibi olmaktır.

Bir Arabam Çekiliş Sistemi Nedir?

Biraraba sisteminden araç sahibi olabilmek için belli kişilik programlara dahil olmak durumundasınız. Örneğin 66 kişilik programa dahil olabilirsiniz. O ay kimlere araba alınacağına ise çekiliş sistemi ile karar verilmektedir. Dolayısıyla araç sahibi olacağınız ay, çekiliş sistemi ile belirlenmektedir. Aracınız elinize ulaşmadan önce daha az, ulaştıktan sonra daha çok taksit ödeme imkanınız bulunmaktadır. 

Ücretsiz Hemen AL->
Otovadeli Peşinatsız Senetle Araba 2020 Alma Nedir?

Birarabam Şikayet Yorumları Nedir?

Birarabam ile ilgili hem olumlu hem de olumsuz yorumlar bulunmaktadır. Olumlu yorumlar yapanlar, sorunsuz bir şekilde kısa sürede uygun fiyatlar ile hayallerindeki arabalara kavuştuklarını ifade etmektedir. Sık rastlanılan en önemli olumsuz yorum ise, paranın hesaba yatması için noterden onay bekleme durumudur.

Hiç kimse arabasını satarken para almadan noterde başkasının üzerine devretmez. Bu durum gerçekten yaşanıyor ise, dolandırıcılara fırsat verecek bir durumdur. Birarabamın olumsuz yorumlarının sebebi doğru ise kısa sürede bu soruna çözüm bulmalar gerekmektedir. Bu hem araç alanları, hem satanları mağdur edebilecek yanlış bir uygulamadır. 

Ücretsiz Hemen AL->
Oto Enka Sigortadan Hasarlı Araba Nasıl Alınır? 2020

Bir Arabam Şubeleri Nedir?

Birarabam uygulamasında taksitler 429 TL gibi uygun fiyatlar ile başlamaktadır. Tamamen faizsiz olan bu uygulamada, istediğiniz taksit tutarı ile fark vermeden hayalinizdeki arabayı satın alabilirsiniz. Birarabamda kendine özgü bir ödeme sistemi mevcut.

Bu sistem ile kaç aylık taksit yaptırmışsanız yaptırın, erken ödeme imkanlarınız da bulunuyor. Peşinat durumu da kişinin isteğine bağlı. İsteyen peşinat vererek, isteyen de vermeden araba sahibi olabiliyor. Faiz, vade ya da fark ödemeden bütçenize uygun belirlediğiniz taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.

2. El Araba Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Birarabam ile sıfır araba almak gibi bir zorunluluğunuz yok. İster sıfır isterseniz de 2. El araç satın alabilirsiniz. Hangi ilde olduğunuzun da bir önemi yok. Bulunduğunuz ilden çok uzak bir ilde araç beğendiyseniz de o aracı birarabam ile satın alabilme lüksüne sahipsiniz.

Ücretsiz Hemen AL->
Eminoto 2.EL Taksitli Araba Sistemi Kampanyaları Nedir?

Bir Arabam Ödeme Planı Nedir?

Ödeme planı kaç kişilik gruplara katıldığınıza göre farklılık göstermektedir. 24 kişilik bir gruba katıldığınız aylık ödemeniz daha çok olurken, 66 kişilik bir gruba katıldığınızda aylık ödemeniz daha fazla olmaktadır. Tabii ki ne kadar az kişilik gruba katılırsanız o kadar kısa sürede arabanıza kavuşma ihtimalimiz artış göstermektedir. Arabayı biran önce almak isteyenler için az kişilik ve de peşinat verilen tasarruf gruplarına katılmaları daha avantajlı olmaktadır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Kampanyaya Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

Yeni Kampanyalar

YORUM YAP KAZAN

 "Birarabam Sistemi Taksitli Araba Kampanyaları Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı