Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Bimcell’li Nasıl Olunur? Müşteri Hizmetleri Detayı

05.11.2019
Bimcell’li Nasıl Olunur? Müşteri Hizmetleri Detayı

Bimcell de diğer şirketler gibi müşterisine birçok avantaj sunan GSM şirketlerinden bir tanesidir. Bimcell sim kart sahibi olabilmek için;

  • TC Kimlik Fotokopisi ve
  • BİM mağazalarından alınarak doldurulacak bir form yeterlidir. 

Bimcell Yeni Hat Fiyatları

Bimcell yeni hat alabilmek için öncelikle BİM mağazalarından size en yakın olana gitmeniz gerekmektedir. Sim kart değişiklikleri için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sadece hatta TL yüklemek için ücret ödenmektedir. Bu da bim mağazalarından yapılabilmektedir. Ayrıca bimcell müşteri temsilcisi numarası olan 444 4 551 numarası ile ya da bimcell.com.tr internet sitesinden kredi kartı bilgileriniz ile TL yükleme imkanını bulunmaktadır. Bimcell için bakiye öğrenmek sebebi ile şu işlemi gerçekleştirmeni gerekmektedir.

  • *123# tuşlarına basarak ardından arama tuşuna basmalısınız. Böylece telefonunuzun ekranında ne kadar bakiyeniz kaldığı bilgisi görünecektir. 
  • Bimcell ile ne kadar TL miktarınız olduğunu öğrenmek için ayrıca 9333’ü aramanız gerekmektedir. Burada sesli anons sistemi ile hattınızda ne kadar TL olduğu bilgisi size ulaşacaktır. 

Bimcell Bedava İnternet

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile günümüzde telefonlar ile en çok internet kullanımı yapılmaktadır. Bu nedenle de tarife seçerken en çok internet hediyeleri göz önüne alınarak tercihler gerçekleştirmektedir. Bimcell ile internet hediye fırsatları şu şekildedir.

  • 4,5 G uygulamasına sim kartını taşıyan her müşteriye 1 haftalık kullanım için 30 GB yurtiçi internet kullanım hakkı hediye edilmektedir.
  • Bimcell sim kartına tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan her müşteriye 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Bimcell hattını yeni alanlara ise 6 GB cebten internet fırsatı verilmektedir. Bu haktan yararlanmak için hattınız aktif olması gerekmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra BIMCELL BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj gönderirseniz bu hediye hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell’in birbirinden uygun birçok paket tarifesi bulunmaktadır. Bu tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Dost 2 GB Paket Tarifesi

Dost 2 GB paket tarifesi ile 2 GB internetin yanı sıra her yönde 600 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 19 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 2GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

  • Dost 5 GB Paket Tarifesi

Dost 5 GB paket tarifesi ile 5 GB internetin yanı sıra her yönde 7500 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 29 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 5GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

  • Dost 10 GB Paket Tarifesi

Dost 10 GB paket tarifesi ile 10 GB internetin yanı sıra her yönde 1000 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 39 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 10GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.