Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell TL Yükleme ile Bedava İnternet Kazanma

Market alışverişi noktasında beklentileri fazlasıyla karşılayan BİM, Bimcell tarifesi ve uygun paket seçenekleri ile de kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Kredi kartı ile bimcell kontör yükleme yaptığınızda, dakika ve internet hediyeleri sayesinde kullanıcılarına pek çok avantajlar sağlamaktadır.

Bimcell TL Yüklenmiyor Sorunları Konu Altındadır

Günümüzde neredeyse bütün operatörler 30 TL yükleme şartı ararken, Bimcell sizden böyle bir şart aramadan konuşma imkânı sunmaktadır. Kullanıcılarına birçok ayrıcalıklar sunmakta olan Bimcell ile herkes memnun ve mutlu olmaktadır. Yüklediğiniz TL’ler neticesinde kazandığınız dakika ve internetlerinizi doyasıya kullanarak tadını çıkartabilirsiniz.

Bimcell’de TL paketleri 10 TL’den başlamakta olup 15 TL, 20 TL, 25 TL, 30 TL, 35 TL ve 50 TL şeklinde kullanıcıların talebine göre sıralanmaktadır. Eğer Bimcell’de en az kaç TL yüklenir sorusunun cevabını merak edenler için 10 TL diyebiliriz.

Bimcell Faturasız Hatta TL Nasıl Yüklenir?

BİM tarafından hizmete sunulan Bimcell çok kısa bir süre içerisinde binlerce aboneye ulaşmıştır. İster faturalı hatta ister faturasız hatta sahip olun, ülkemizin neresinde olursanız olun doyasıya konuşabilmektesiniz. Abonelerine sunmuş olduğu tüm bu avantajlarından dolayı çok kısa bir süre içerisinde birçok yeni aboneye sahip olmuştur.

blank

Ayrıca sadece yeni aboneye değil, bunun yanında başka operatörlerden birçok aboneyi de kendine çekmiştir. Bimcell operatörüne geçen birçok müşterinin ilk aklına gelen soru ise Bimcell TL yükleme nasıl yapılır sorusunun cevabını araştırmak olmaktadır.

Bimcell TL Transfer ve Gönderme Nasıl Yapılır?

Diğer GSM şirketlerinin yerine Bimcell adında bayiler açmak yerine bütün işlemlerini mevcut mağazaları üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayede maliyetini oldukça düşürmüş ve bunu da müşterilerine avantaj olarak sunmuştur. Bimcell TL yükleme işlemlerinizi;

  • BİM mağazalarından
  • 444 4 551 numaralı Bimcell müşteri hizmetlerinden kredi kartı ile yükleyebilmektesiniz.
  • Bimcell.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

Kredi Kartı ile Bimcell TL Yükleme

BİM mağazaları aracılığı ile TL yükleme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmektesiniz. Yine bunun haricinde kredi kartı ile bimcell tL yükleme işlemlerinizi 444 4 551 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilmektesiniz.

blank

Müşteri temsilcinizle görüşmeniz esnasında ne kadar TL yüklemek istediğiniz belirttikten sonra gerekli yükleme işlemleriniz güven içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Bimcell Kontör Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Yine Bimcell.com.tr sayfasından telefon telefon numarası, yüklemek istediğiniz TL miktarı, kerdi ya da banka kartı sahibinin adı, kart numarası, kart CVC kodu gibi bilgiler ile yükleme yapabilmektesiniz. Tabi burada yer alan şifresiz Lira sözleşmesinin okunduğuna dair kutucuğu da işaretlemeniz gerekmektedir.

blank

Bimcell TL Yükleme Avantajları

Bimcell kullanıcılarına TL yüklemeleri neticesinde birçok avantajlar sunmaktadır. Bimcell 25 TL ve üstü yüklemelerinizde 500 SMS ve 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bimcell TL paketleri ile de birçok ayrıcalığa sahip olabilmektesiniz.

  • 4 TL karşılığında 100 SMS, 7 TL’ye 500 SMS, 9 TL’ye 2000 SMS kazanabilirsiniz.
  • 5TL’ye 250 MB, 9TL’ye 1 GB, 16 TL’ye 2 GB internet alabilmektesiniz.
  • 12 TL’ye 250 DK, 14 TL’ye 500 DK konuşma paketi alabilmektesiniz.

Paketlerden yararlanabilmek için 4551’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Bimcell TL Yükleme ile Bedava İnternet Kazanma" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu