Bimcell Bedava İnternet 2020Tarifeler

Bimcell 2020 Tarifeleri Nedir? İnternet, Konuşma Paketleri

BİMcell son yıllarda artan GSM operatörleri arasında yerini alan ve birçok abonesi olan GSM’lerden biridir. Tarife ve paketlerinin oldukça uygun fiyatlı ve ucuz olması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca BİMcell hatlara TL yüklenmesi de oldukça kolay. Çünkü neredeyse her semtte ve mahallede bulunan alışveriş marketleri sayesinde kolayca TL yüklemesi ve paket tercihi için destek alınabilmektedir. BİMcell hattı kullanıyorsanız soru ve destek talepleriniz için ayrı bir telekominikasyon şubesine gitmenize gerek kalmaz. Herhangi bir BİM şubesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki BİMcell paketleri 2020 yılında ne kadar? BİMcell paketleri nelerdir? BİMcell paketleri hakkında merak ettiğiniz her şey yazımızda.

BİMcell İnternet Paketleri

BİMcell internet paketleri diğer operatörlerin internet paketlerine göre çok daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Eğer mevcut paketlerinize ek internet paketleri satın almak istiyorsanız veya sadece internet paketi kullanmak istiyorsanız BİMcell’de birçok uygun fiyatlı internet paketi bulunmakta. İşte BİMcell internet paketleri:

  • 1 GB cepten internet paketi 9 TL,
  • 250 MB cepten internet paketi ise 5 TL
  • 2 GB cepten internet paketi 16 TL
  • 5 GB cepten internet paketi 24 TL
  • 10 GB cepten internet paketi 34 TL olarak satışa sunulmaktadır.
YENİ YAYINLANDI->
Bimcell Paketler 2020 İnternet Konuşma Tarifeleri Nedir?

1 GB cepten internet paketi yapmak için telefonunuzun SMS bölümünden yeni SMS oluşturmalı ve içeriğine 1GB yazarak 4551’e göndermelisiniz. 250 MB cepten internet paketi yapmak istiyorsanız da aynı şekilde 250MB yazarak 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj atarken boşluk bırakmamalısınız. Ayrıca BİMcell bünyesinde farklı internet paketleri de bulunmaktadır.

İnternet paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için telefonunuzdan *120# tuşlayarak internet paketlerini seçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri tarafından detaylı bilgilendirmeyi dinleyebilirsiniz.

BİMcell Dakika ve Konuşma Paketleri

BİMcell GSM operatöründe aylık dakika satın alabilirsiniz. İşte aylık BİMcell dakika ve konuşma paketleri ile ücretleri:

  • 250 DK konuşma paketi 12 TL,
  • 500 DK konuşma paketi 14 TL aylık olarak satışa sunulmaktadır.

250 DK aylık konuşma paketi satın almak için telefonunuzun SMS kısmından yeni SMS oluşturmalı ve 250DK yazıp  4551’e göndermelisiniz.

500DK konuşma paketi satın almak için telefonunuzun SMS kısmından yeni SMS oluşturmalı ve 500 DK yazıp 4551’e göndermelisiniz. Böylece aylık dakika paketlerine belirtilen ücretleri ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bunlar dışında farklı BİMcell konuşma ve dakika paketleri hakkında bilgi almak için ise telefonunuzun çevir kısmından *120#’yi tuşlayıp Ses Paketlerini seçebilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Taksitle Telefon Alma Kampanyası Sorgulama 2020

BİMcell Karma Paketler

BİMcell karma paketler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. DOST adı altında satılan paketler sizler için 19 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. İşte BİMcell karma paketler:

  • Dost 2 GB Paketi: her yöne 600 dakika, 600 SMS ve 2 GB internet ayrıca BİMcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı aylık 19 TL. Pakete DOST2GB yazıp 4551’e göndererek sahip olabilirsiniz.
  • Dost 5 GB paketi: her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 5 GB internet ayrıca BİMcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkı aylık 29 TL. Pakete DOST5GB yazıp 4551’e göndererek sahip olabilirsiniz.
  • Dost 10 GB paketi: her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet ayrıca BİMcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkı aylık 39 TL olarak satın alabilirsiniz. Pakete DOST10GB yazıp 4551’e göndererek sahip olabilirsiniz.

BİMcell Ucuz Paket Fiyatları

BİMcell ucuz paket fiyatları 19 TL’den başlamaktadır. Bu paketler kapsamında internet, SMS ve dakikaya sahip olmaktasınız. 19 TL’yi takiben yukarıda içeriği belirtilen diğer paketlere de 29 TL ve 39 TL’ye sahip olabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Çekmiyor 2020 Sorun Çözümleri

BİMcell GSM operatörüne ait en ucuz paketlerden biri Dost 2 GB paketidir. Bu paket kapsamında aylık 19 TL’ye her yöne 600 dakika, 600 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz ayrıca tüm BİMcell aboneleri ile sınırsız konuşma hakkına sahip olabilirsiniz.  

BİMcell Ek Paket Fiyatları   

BİMcell ek paket fiyatları yukarıda bahsi geçen internet paketleri ve dakika fiyatlarıdır. Bu paketlere 4551’e mesaj göndererek sahip olabilirsiniz. Böylece uygun fiyatlar ile tarifenizdeki kullanım haklarınız bittiğinde yenileme ve ekleme yapabilirsiniz. BİMcell ek paket fiyatları 5 TL’den başlamaktadır.

İhtiyacınız olan tüm konuşma ek paketleri, sms ek paketleri ve internet ek paketleri hakkında detaylı bilgi almak için BİMcell online web sitesini ziyaret edebilir veya BİMcell müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan paketler hakkında bilgi almak için BİM marketlerinden faydalanabilirsiniz. Market kasiyerlerine ihtiyacınız olan paket hakkında bilgi verdiğinizde size en uygun tarifeyi hattınıza tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Bimcell 2020 Tarifeleri Nedir? İnternet, Konuşma Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı