Tarifeler

Bimcell Paketler 2020 ve Tarifeleri Nedir?

İletişim kalitenizden asla ödün vermeden rahatça konuşabilmeniz için Bimcell her zaman yanınızda olmaktadır. Öncelikle şundan emin olmalısınız ki, Bimcell ile bugüne kadar ödediğinizden çok daha öz ödeyerek daha fazla konuşacaksınız.

Bimcell paket ve tarifeleri nelerdir, nasıl ve nereden alını diye sizler için bizde bir araştırma yaptık. Bimcell ile her yöne 6 saniyesi 0,0125 TL’den doyasıya konuşabilmektesiniz.

Bimcell Paket Yapma ve Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

İster yükleme yapın, isterseniz de yükleme yapmayın her şartta aynı fiyattan konuşmaktasınız.

Bimcell ile sadece konuştuğunuz kadar ödemektesiniz. Yani sizden asla fazla bir ücret tahsil edilmemektedir. Bimcell ayrıca sadece bununla da kalmıyor ve sizlere özel bazı kampanyalarda düzenliyor.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türkcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Örneğin tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yüklemelerinize 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet ve 500 bedava SMS vermektedir. Gördüğünüz gibi birçok açıdan avantajlarla dolu. Şimdi sizler için Bimcell’in paketleri hakkında bilgi verelim.

Bimcell Konuşma Paketleri 2020

Birçok kampanyası ve tarifesi olan Bimcell konuşma paketleri yine bütçenize uygun olmaktadır.

  • Bimcell her yöne 250 dakika ses paketi 12 TL
  • Bimcell her yöne 500 dakika ses paketi ise 14 TL olmaktadır.

Yapacağınız konuşmalar 6 saniye üzerinden ücretlendirilmektedir. Yani bu paketleri aldığınızda süreniz dakika dakika azalmamaktadır. 250 veya 500 dakika paketlerini almak için, 250DK ya da 500DK yazıp 4551’e ücretsiz olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

Bimcell Bedava SMS ve İnternet Paketleri 2020

Bimcell ile sadece konuşma paketlerine sahip olmuyorsunuz. Aynı zamanda isterseniz birbirinden avantajlı internet paketlerine de sahip olabilmektesiniz. Şimdi internet paketlerini tanıtalım.

  • Bimcell SMS ve internet paketleri kapsamında 1 GB internet paketi 9 TL olmaktadır.
  • Her yöne 1000 SMS paketi 5 TL ve 250 MB internet paketi 5 TL olmaktadır.

İnternet paketlerinden faydalanabilmek için, 1 GB ya da 250 MB yazıp 4551’e ücretsiz göndermektesiniz. Aynı şekilde SMS paketleri içinde yine 1000 SMS yazıp 4551’e ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Bimcell Bedava Dakika ve İnternet Paketleri 2020

Birçok paket ve tarifeye sahip olan Bimcell’de hemen herkese hitap edecek paketlerin hepsinden bulunmaktadır. Şimdi sizlere Bimcell’in üçlü paketlerinden bahsedelim.

  • DOST 2 GB paketi ile ayda 19 TL’ye yurt içi her yöne 600 dakika, 600 SMS, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve 2GB internete sahip olabilirsiniz.
  • DOST 5 GB paketi ile ayda 29 TL’ye yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS, Bimcell’lerle sınırsız konuşma ve 5 GB internet kullanabilmektesiniz.
  • Bimcell üçlü paket tarifeleri içinde sonuncusu olan DOST 10 GB paketi ile ayda sadece 39 TL’ye yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve 10 GB internet kullanabileceksiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Vodafone Cayma Bedeli Öğrenme Hesaplama

Tüm bu paketlere sahip olmak için paketinizin adını yazıp (DOST 5 GB gibi) 4551’e göndermeniz yeterli olmaktadır. Sizde kendinize en yakın bir BİM mağazasına giderek Bİmcell’li olabilir ve hattınızı satın alabilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

2 Soru Cevaplandı

  1. 4551 e ücrtesiz mesaj gönderemiyordum artık hiç gönderemiyorum paketimi nasıl yapacağım

SORU - CEVAP

 "Bimcell Paketler 2020 ve Tarifeleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı