Bimcell Bedava İnternet

BİMcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

BİMcell, birçok farklı tarife sayesinde konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle BİM market zincirleri üzerinden gerçekleştirilebilecek paket seçimleri ve lira yükleme işlemleri ile bu paketler kullanılabiliyor. Ancak kullanımlarını sonlandırmak isteyen kişiler veya paket değişikliği gerçekleştirmek isteyen kişiler, BİMcell paket iptal etme işlemleri gerçekleştirmek isteyebilir. 

Paket iptali gerçekleştirmek için karma paketler, konuşma paketleri, internet paketleri, SMS paketleri veya farklı kampanyalar içerisinde farklı koşullar yer alıyor. Bu kapsamda her paket için iptal işlemlerini ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. 

BİMcell Karma Paketler İçin İptal İşlemleri

Karma paket olarak kullanabileceğiniz DOST 2 GB, DOST 5 GB ve DOST 10 GB gibi üç farklı tarife yer alıyor. Bu paketlerde iptal işlemi gerçekleştirmek için

 • Dost 2GB paketi konusunda IPTAL DOST 2GB
 • Dost 5GB paketinde IPTAL DOST 5GB
 • Dost 10GB paketinde IPTAL DOST 10GB mesajı yazıldıktan sonra 4551 numaralı telefona mesaj gönderilebilir. 

BİMcell Konuşma Paketleri Nasıl İptal Edilebilir?

Konuşma paketleri açısından da BİMcell tarifesi içerisinde her yöne 250 dakika ve her yöne 500 dakika olmak üzere iki farklı paket bulunuyor. Bu kapsamda her yöne 250 dakika paketinde iptal işlemi gerçekleştirmek için IPTAL250DK yazıp 4551’e mesaj göndermeniz gerekiyor.

Her yöne 500 dakika paketinde iptal işlemi açısından IPTAL500DK yazıp 4551 numaralı telefona mesaj göndermeniz gerekmektedir. 

BİMcell İnternet Paketleri İptal İşlemleri

blank

İnternet paketleri açısından aylık olarak yenilenen internet paketleri iptal edilmediği sürece her ay paket süresi tamamlandığında yenilenen bir sistem oluşturmaktadır. Ancak paket iptali gerçekleştirmek istediğinizde ise

 • 1GB paketinde IPTAL1GB
 • 2GB paketinde IPTAL2GB
 • 5GB paketinde IPTALBIMCELL5GB
 • 10 GB paketinde ise IPTALBIMCELL10GB yazdıktan sonra 4551 numaralı telefona mesaj gönderebilirsiniz. 

Ayrıca internet paketleri iptal edildikten sonra da kalan kullanım hakları paketin son kullanım tarihine kadar geçerli olmaktadır. 

Bimcell Bedava İnternet Almak için Burayı TIKLA

BİMcell SMS Paketleri Nasıl İptal Edilebilir?

SMS paketleri açısından BİMcell tarifelerine ek olarak her bir ay için şu an standart olarak 1000 SMS paketi sağlanmaktadır. Kullanıcılar tarifeleri ile birlikte bulunan bu SMS paketini iptal etmek istediklerinde; IPTAL1000SMS yazıp 4551 numaralı telefona mesaj gönderebilirler. Paket iptali sonrasında kalan SMS hakları 1 aylık paket süresi dolana kadar kullanılmaya devam edilebilir. 

blank

BİMcell Kampanya Paketlerinde İptal İşlemleri

BİMcell tarafından tarifelere ek şekilde 25 TL üzeri yükleme yapıldığında 1 aylık 500 SMS ve 1 GB internet kazanılırken, 30 gün içerisinde BİMcell BONUS yazılarak, 4551 numaralı telefona mesaj gönderildiğinde, 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet kazanılabilir.

Diğer Tarifeler için Aşağıdan Seç ve Tıkla

  Bu paketler kapsamında da BİMcell hediye 500 SMS kampanyasında iptal işlemi yapıldıktan sonra kampanya hakları sona erecektir. Ayrıca BİMcell hediye 1GB kampanyasında da aynı şekilde kampanya hakları iptal işlemi sonrasında ortadan kalkar ve kampanyadan yararlanmak mümkün olmamaktadır.  

  Benzer Konular

  5 Kişi Katıldı

  1. Hangi paketi kullaniyor saniz örnegin dost 2gb paketi kullaniyorsunuz iptal dost 2gb yazın 4551 gönderin arkadaşlar. iptal dost 2gb yaz 4551 gönder. Ayrıca facebook tan irtibata geçe bilirsiniz gökhan halit çar

  2. Bimcell 5 Gb Paketi iptal ettirdim fakat param geri gelmedi nasıl geri alabilirim 25 tl m varken şuan 1 tl var iptal ettikten sonra gelmesi gerekmiyor mu parayı nasıl geri alabilirim yardımcı olur musunuz lütfen

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu