Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Çalışma Saatleri Nedir?

Her geçen gün abone sayısını artıran ve insanlar arasında çok fazla yaygınlaşan Bimcell sadece faturasız hat hizmeti veren bir gsm operatörüdür. Abonelerine sunmuş olduğu ekonomik ve avantajlı paketler ve tarifeler ile bilinen Bimcell özellikle gençlere, öğrencilere yönelik olarak özel paketler sunmaktadır.

Bimcell kullanıcıları aynı zamanda profesyonel bir müşteri hizmetleri servisine sahiptir. Bimcell kullanıcıları için geliştirilmiş olan profesyonel müşteri hizmetleri servisine müşteri hizmetleri numarası ile ulaşabilirsiniz.

Bimcell Türk Telekom Alt Yapısını Kullanmaktadır!

2012 yılında Türk Telekom ile yapmış olduğu anlaşma ile gsm hizmeti vermeye başlayan Bim Mağazacılık, gsm operatörü olarak profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Bimcell aboneleri herhangi bir konuda bir yardım almak istediklerinde doğrudan hizmet numarası ile müşteri temsilcisine bağlanabildikleri gibi online olarak sistem üzerinden iletişim kurabiliyorlar.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bimcell müşterileri için özel bir müşteri hizmetleri servisi kurmuştur. Bimcell müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 551’i arayarak müşteri hizmetleri servisine doğrudan ulaşabileceğiniz gibi Bimcell hattınız üzerinden 551 numarasını arayarak da ulaşabilirsiniz.

Eğer sabit bir hat veya farklı bir operatörden bağlanmak istiyorsanız Bimcell müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 551 numarasını aramanız gerekecek.

Bimcell Müşteri Hizmetleri ile Yapılan İşlemler Nedir?

Müşteri hizmetlerini 24 saat içerisinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hat değişikliği, numara taşına işlemleri, telefon numarası sorgulama, hat devir işlemleri gibi farklı işlemler için Bimcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bimcell müşterisi olanlar; Tüm işlemler için 444 4 551 numarasını arayabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bimcell operatörü abonesiyseniz 551 i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz.

Bu yöntemle Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapacak, almak istediğiniz hizmetleri kısa sürede profesyonel bir şekilde alabileceksiniz. Bimcell abonesi olarak 551’i tuşladığınızda karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır.

Sesli yanıt sistemini dinledikten sonra aynı yöntemle 0 tuşuna basarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Farklı operatörden veya sabit hat kullanıcıları; Bimcell müşteri hizmetlerini aramak istediğinizde Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle 444 4 551 numarasını aramalı, sesli yanıt sisteminin size söylediklerini dinledikten sonra doğrudan 0’a basarak müşteri hizmetlerine bağlanmalısınız.

Profesyonel bir gsm operatörü olarak Türk Telekom desteği ile sizlere hizmet veren Bimcell kurmuş olduğu müşteri hizmetleri yöntemi ile diğer operatörlere göre daha profesyonel ve daha hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır

Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saati

Günün 24 saati Bimcell müşteri hizmetleri servisinden hizmet alabiliyorsunuz. Çalışma saati 7 gün 24 saat olan Bimcell bu alanda sizlere profesyonel olarak hizmet veren bir gsm operatörüdür.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Çalışma Saatleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu