Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell Bedava İnternet 2020 30 GB Paket Hilesi

Bedava internete sahip olmak için aslında farkında olmadığımız birçok yöntem bulunur. Mobil geniş bant noktaları gibi, varsa kablolu yayın şirketinin hotspotlarından da yararlanabilirsiniz. Birçok internet şirketi mevcut müşterileri için hotspotlar sunmaktadır. Hotspotlara erişmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri almak için sağlayıcınızla bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Bimcell Bedava İnternet Apn Ayarları

Birçok internet servis sağlayıcısı (ISS’ler), elbette bazı sınırlamalarla bedava internet erişimi sağlamaktadır. Bu ISS’lerin uyguladığı çok sayıda sınırlama nedeniyle güvenilir hizmete ihtiyacınız varsa, gerçekten bu ücretsiz teklifleri birincil web bağlantınız olarak kullanmanız önerilmez. Bununla birlikte, bimcell hat kullanıcılar için ücretsiz internet hizmetleri ihtiyaç duyduğunuzda kullanışlı olabilir.

Nasıl ücretsiz internet hizmeti alacağınızı öğrenmeniz gerekir. İşte, aşağıdakileri içeren bir İnternet servis sağlayıcı listesi:

 • NetZero Ücretsiz İnternet
 • Ücretsiz WiFi Noktaları
 • Speedtest.net
 • Tüm Ücretsiz ISS’ler
 • Juno
 • SafeLink
 • WhatIsMyIP.com

Netzero ve Juno’ya Nasıl Kaydolursunuz?

NetZero ve Juno, ayda 10 saate kadar ücretsiz internet hizmeti sunan az sayıdaki ISS’den ikisidir. İnternet paketi harcamalarından tasarruf etmek isteyenler için bu mükemmel bir çözümdür. Ücretsiz tekliflerden bazıları çevirmeli bağlantıdan geniş bant bağlantısına kadar değişebilir.

Bimcell 30 Gb Hediye İnternet Videosu Aşağıdadır.

Bu nedenle, eğer profesyonel bir bilgisayar oyuncusuysanız veya hızlı bağlantı arıyorsanız, herhangi bir karar vermeden önce bu ikisini kontrol edin. İster inanın ister inanmayın, bedava internet isteyen hemen herkes NetZero ürün ve hizmetlerinde özel indirimlerden yararlanabilir.

Bimcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Özel programlar veya bunlardan bazıları yoluyla bimcell internete ücretsiz erişim hakkı kazanabilirsiniz. Yine de kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için ekstra önlemler almanız gerekir. Çevrimiçi ortamda kendinizi korumak için yapabileceğiniz şeylerden bazıları:

Bedava İnternet Aramalarınızda Dikkatli Olun!

Kolayca erişilebilen interneti kullanırken, kendinizi potansiyel olarak tehlikeli güvenlik sorunlarına karşı açık hale getirmiş olursunuz. Bu nedenle çok dikkatli olmanız ve yalnızca güvenilen sitelere girmeniz önemlidir.

Bunun için, bir güvenlik sertifikası varsa, sitenin URL’sini kontrol edin. Bunu bilmenin en iyi yolu, sitenin “https” olup olmadığına bakmaktır. Eğer bu ibare varsa, bağlandığınız sitenin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Eğer sadece “http” bulunuyorsa o siteye girmek istemeyebilirsiniz.

Open Vpn Bimcell Bedava İnternet Apn Güvenliği

Kişisel bilgileriniz, korumanız gereken en önemli şeydir. Kendi güvenlik ayarlarınızı kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, güvenlik duvarı ve virüs tarayıcısı içerecek şekilde cihazınıza kurulu korumalara ihtiyacınız vardır. Bu ürünler diğer sitelerin bilgilerinize erişmesini engelleyebilir.

İkincisi, tarayıcınızın çerezleri kaydetmediğinden emin olmanız gerekir. Bu şekilde, siteler neyin peşinde olduğunuzu veya ne aradığınızı bilemez. Bu, hiçbir çerezin az önce aradıklarınızın izlerine sahip olamayacağı anlamına gelir. 

Bimcell 30 Gb Hediye İnternet Video’da

Herkese açık internet kullanırken, asla kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken siteleri tercih etmeyin. Örneğin, ortak ağları kullanırken internet bankacılığı ile işlem yapmayın. Güvenilir yöntemlerle ücretsiz internete sahip olmak için mobil operatörünüz için sunulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Numarasını Bimcell’e taşıyanlar numara transfer işleminin ardından 4GB hediye internet kazanırlar. Bundan sonraki her 25 TL ve üzeri yükleme işlemine ise 1 GB Bimcell bedava internet verilmektedir.

Benzer Konular

30 Kişi Katıldı

 1. Bimcelin indirimleri paketlerinden haberdar olmak için onay verdiniz diyo sadece mesajda hediye falan yok yani

 2. 5008 e evet yazın 30gb izni gelir yapın sonra mesaj gider yaparsanız 1 gb 250 dk 10 gb 30 gb 5 gb gelir

 3. Benim 3 GB internet paketim ve konuşma ve mesaj hediye tarifem vardı bu ay bana 8 GB internet hediye geldi .Ama TL yükleyeli sadece 10 gûn olmasına rağmen hediyeden önce kendi tarifemdeki internet bitti yetmedi hesabım daki TL yi aldı ve şu anda 8 GB internet olmasına rağmen ben interneti kullanamıyorum .Bimcell operatörünü kınıyorum ve buradan da ifşa ediyorum en kısa zamanda bu operatörü değiştirmeyi düşünüyorum.

 4. Bimcell paket olarak cok iyi paketleri ucuzdur herkese tavsiye ederim. Ama bir onerim her hafta bir kampanya olsun oyle daha cok musteri kazanirsiniz benden tavsiye.

 5. Ya 5555 e 30gb hediye internet kazanmak için mesaj atın diyor yapıyorum mesaj gitmiyor ne sacma

SORU - CEVAP

 "Bimcell Bedava İnternet 2020 30 GB Paket Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu