Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Beleş İnternet Mutluluğunu Yaşatan Operatörler

Beleş İnternet Mutluluğunu Yaşatan Operatörler

Tüm operatörlerin interneti doya doya kullanmalarına sağlayan bazı kampanyalar beleş internet turkcell, vodafone, türk telekom kullanıcılarına bedava internet verebilmek için yine bazı çalışma ve yeniliklere koyulmuşlardır. Salla kazan ile Salla Kazan uygulaması ile her hafta hediyeleri rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Arkadaşını getir hediyeni götür kampanyaları mevcuttur. Sadece yapmanız gereken Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom resmi internet sitelerine girip kampanya ve seçeneklere göz atmanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda hattınızın indirmeni istediği uygulamaları da telefonunuza indirerek hediyeleri alabilirsiniz. Buna mukabil Telefon Hattınıza belirli seviyelerde Tl yülediğiniz anda da ayrıca beleş internet kullanımızın hattınıza tanımlanacaktır. Operatörlerinizin sunmuş olduğu bedava internet hediyelerinin keyfini beleş sürebilirsiniz. Turkcell operatörü hattına sahip olan kuleanıcılar telefonlarına Turcell uygulamasını indirebiliyor. Bu uygulama üzerinde ki menüleri ve bilgilendirmeleri her hafta başından itibaren takip eden aktif kullanıcılar bir çok bedava interneti cep telefonlarına rahatlıkla yüklenmesini sağlayıp oyun, sosyal medya, eğlence, haber siteleri gibi yerlerde rahatlıkla bedava internet keyfini yaşayarak dolaşabiliyorlar.

Yine bunun yanında BİP uygulaması da internet kazanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Tüm bunları yaparak rahat bir şekilde Turkcell bedava internet kazanabilir ve gönül rahatlığıyla harcayabilirsiniz. Hattın tuttuğunuz takıma özel olarak da uygulamaları olabilir. Örneğin bir GS, BJK, FB taraftarı olarak, taraftarlarına uygulanan ayrıcalıklardan yararlanabilir ve bedava internetleri kullanabilirsiniz. Beleş İnternet Mutluluğu Yaşatan Tüm Operatörlerimiz (Türkcel, Vodafone, Türk Telekom) Bu sayede hem takımınıza destek olmuş olursunuz hem de beleş internet. eşliğinde Yine Vodafone deki yanımda uygulamasının “Bana Ne var” menü seçeneğine girerek her hafta çarkı çevirebilir değerli internetler ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Beleş İnternet

Siz de eğer bir Vodafone kullanıcısı iseniz hattın sizden istediklerini yaparak bedava internet elde edebilirsiniz. Operatörünüzün internet sitesinde, vadafon yanımda uygulamasında tanımlı menülerden sözü edilen konuları basitce birkaç tık ile çıkacak menü sayasesinde seçtiğiniz takdirde rahatlıkla bedava internet ödülleri kazanabilirsiniz.

Bunlardan bir kaçı Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak ya da Vodafone yanımda uygulamasına arkadaş davet etmek olabilir. Beleş İnternet Mutluluğu Yaşatan Tüm Operatörlerimiz ( Türkcel, Vodafone, Türk Telekom) Yine bunun yanında belirlenen Ek Paket Al seceneğindeki ek paketlerden TL karşılığında alıp telefonunuza yüklediğiniz anda hediye internetiniz telefonunuza tanımlanacaktır. Örneğin bir hafta geçerli 5 B interneti 25 TL karşılığında telefonunuza yüleyiniz, hediye bir hafta geçerli 2 Gb internet te ilave olarak tanımlansın.

Yine ülkemizde çok büyük üye ve abone sayısı potensiyeline sahip Türk Telekom ve Turkcell firmaları da bedava internet kazan uygulamalarını sıkca kullanıcılarına sunmaktadır. Sil süper bedava beleş internet kampanyalarını kaçırmamanız için sıkca bu konularla ilgili geçen haber ve reklamları takip etmenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.