İnternet Haberleri

Bedava 2020 Youtube Premium İzleme Paketi Nasıl Yapılır?

Youtube’da video izleyen pek çok kişi, youtube’da çıkan reklamlardan sıkılmış ve bıkmış durumdadır. Bu nedenle reklamsız bir şekilde youtube videolarını izlemek ve youtube’u arka planda oynatabilmek için, youtube premium almaları gerekmektedir.

Ancak youtube premium çok pahalı olduğundan insanlar youtube premium satın almak yerine ücretsiz bir şekilde nasıl edinebileceklerini merak etmekte ve araştırmaktadır. Ancak bu yazıyı okuduğunuza göre artık başka bir siteye gitmenize ve youtube premium’u bedava edinmek için araştırma yapmanıza gerek kalmayacak. Bu yazıda sizlere youtube premium’u nasıl  ücretsiz edinebileceğinizden bahsedeceğiz. 

Bedava Youtube İzlenme Ve Abone Hilesi Nasıl Yapılır?

Youtube’da kanalı olan bireyler kanallarının para kazanma özelliklerini açabilmek için 1,000 abone ve 240 saat izlenme süresine sahip olmaları gerekiyor. Youtube’dan gelir elde edebilmek eskiye oranla çok zor olduğu için kullanıcılar bu şartları ağır buluyor ve bunları hile ile yapmaya çalışıyorlar. Peki youtube’ deki izlenme sayımızı ve izlenme süremizi artırıp bedava abone hilesi nasıl yapılır? 

Youtube’daki izlenme sayınızı ve abone sayınızı bedava veya belirli bir ücret karşılığında yapan insanlar var. Bu insanlara danışarak ve bu insanlardan bu hizmeti satın alarak sizlerde bedava veya çok düşük ücretlerle kanalınızın izlenme sayısını artırabilir ve abone sayınızı 1000 üzerine çıkartabilirsiniz. 

Öte yandan tamamen ücretsiz olan izlenme ve abone botlarını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde bazı sitelere girebilir ve başkalarını takip ederek kredi kazanabilirsiniz. Kazandığınız krediler aracılığı ile youtube kanalınızın takipçi sayısını artırabilirsiniz. Peki nasıl yapılır?

bedava youtube premium izleme yöntemleri

Öncelikle bu sitelere üye olmanız gerekiyor. Üyelik  işleminden sonra hemen kredi kazanmak için başka sayfaları veya kanalları takip ediyorsunuz.

Örneğin 10 tane kanal takip ettiğinizde 9 kredi kazanıyorsunuz ve 9 kredi aracılığı ile kanalınıza 9 abone çekebiliyorsunuz veyahutta her bir videoyu izleme karşılığında 1 kredi veya 0,5 kredi kazanabiliyor ve siz de bu kredilerle kanalınıza izlenme alabiliyor veya abone sayısını artırabiliyorsunuz.

ucretsiz youtube video indirme

1 kredi ücreti genelde 5 kuruş veya 10 kuruş oluyor. Ayrıca yine kazandığınız kredileri banka hesabınıza çekebiliyor ve para da kazanabiliyorsunuz. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız hesabınıza kredi yükleyebilir ve hemen abonelerin size gelmesini seyredebilirsiniz. 

Bedava Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube videolarını bedava indirmek istiyorsanız yapacağınız çok basit bir kaç şey var. Öncelikle savefrom adlı site üzerinden indirme işlemi için videonun yukarısında bulunan arama çubuğundaki linkin ön kısmına ss kelimesini koyup enter tuşuna basınız.

youtube abone kasma hilesi

Video savefrom adlı sitede açılacaktır. İndirme tuşuna basarak videonu  desteklediği tüm kalitelerde videoyu indirebilirsiniz. Videoyu indirme  işleminden sonra istediğiniz gibi videoyu kullanabilir ve indirme işlemini yönetebilirsiniz. Videoyu ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra sahibinden izinsiz kullanmamaya özen gösteriniz.

Ücretsiz Ve Reklamsız Youtube Premium Paketi İle İzleme

Youtube videolarını ücretsiz ve reklamsız izlemek istiyorsanız yapmanız gereken çok ufak bir şey var. Youtube Premium, youtube sitesinin 1-2 yıl önce çıkardığı reklamsız bir şekilde youtube videolarını izlemeye yarayan ve youtube’u arkaplanda oynatmanızı sağlayan çok önemli bir uygulama.

Bu uygulama sayesinde youtube premium ile youtube videolarını herhangi bir  reklam olmaksızın izleyebilirsiniz. Ancak uygulama ücretli. Aylık 20 TL gibi  bir ücreti bulunuyor. Uygulamanın ücretini ödedikten sonra kullanmak çok kolay. Ancak uygulamayı ücretsiz edinmek istiyorsanız biraz forumları kurcalamalısınız. 

youtube izlenme hileleri

Youtube Premium edinmediyseniz ücretsiz ve reklamsız youtube videolarını izlemek için, adblock eklentisini kullanabilirsiniz. Adblock sizlerin ücretsiz bir şekilde reklamsız youtube videolarınız izlemenizi sağlamaktadır. Adblock premium’a yükseltilmedikçe ücretsizdir. 

Youtube 1 Ay Ücretsiz Hesabı Uzatma Hilesi Nedir?

Youtube Premium hesabınızın süresini 1 ay uzatmak isterseniz bunu çok kolay bir şekilde çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle youtube premium’u bedava kullanmak için bir kredi kartına daha ihtiyacınız var. Kredi kartı veya banka kartı sizin eski kartınız ile aynı olmamalıdır aksi takdirde üyeliği yenileyemezsiniz.

Yeni bir kredi kartı veya banka kartı alabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden yeni bir cihazdan yeni bir kart ile youtube premium paketi satın alınız. Daha sonra diğer cihazlarınızı da youtube premiu hesabınıza bağlayarak kullanabilirsiniz.

Örneğin önceden telefonunuzdan satın alma yaptıysanız şimdi de bilgisayarınız veya televizyonunuz üzerinden 4 cihazda izlenebilen en yüksek paketi alın ve 1 ay ücretsiz deneme süresini uzatın. 

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

 1. İki kelimemden biri sensin Youtube
  Düşünebilir misin beni sensiz?
  Sana olan aşkımı bir görsen
  İnanmazsın ki deli dersin Youtube
  İki kelimemden biri sensin
  Düşünebilir misin beni sensiz? Youtube
  Sana olan aşkımı bir görsen
  İnanmazsın ki deli dersin Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu