Wifi Şifre

Bedava Wifi Nerelerde Bulunur ?

İnternet çağın ihtiyaçlarından ve yoğun olarak kullanılmakta. İnsanlar evde, işte birçok işlerini internetten hallediyorlar. Mobil olarak da internet sık kullanılıyor. Mobil internet, bulunduğunuz her yerde internet kullanımı sağlıyor fakat sınırlı. O nedenle bulunulan mekanlarda wifi olması çok kullanışlı oluyor. Birçok kafe, restaurant ücretsiz internet hizmeti veriyor. Böylece zaman geçirdiğimiz yerlerde rahat rahat internet kullanabiliyor. İşle ilgili çalışmaları dışarda vakit geçirirken de yapmak mümkün oluyor. Maillere bakmak, sosyal medyayı kullanmak gibi her şey için bedava internet hizmeti almak yaygınlaştı. Böylece her mekanda internete ulaşmak kolaylaştı.

Dışarda geçirilen vakitlerin boşa geçmemesi zaman kazanımı için önemli. Seyahatler, yeme içmeye ayrılan zamanlar değerlendirilebilir. Bu açıdan ücretsiz wifi kullanımı çok faydalı. Hep aynı yerde çalışma boğucu olabilir. İnsanlar dışarda hoş vakit geçirirken, açık havada bulunurken, sevdikleri insanlarla birlikte olurken de internette dolaşabilir, işlerini halledebiliyorlar. Bu nedenle sağlanan ücretsiz wifi imkanı çok önemli bir duruma geldi. Ayrıca bir yerde bedava Wifi olması o yerin tercih edilme ihtimalini yükseltir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  KYK Wifi Giriş Yapma Ve İnternet Kotanızı Sorgulayın

Günümüzde yurt içi ve dışında dolaşırken bedava Wifi kullanmak mümkün. Örneğin büyük zincirleri olan restaurantlar, kafeler, ucuz oteller, pizzacılar, kimi AVM ‘ler ücretsiz wifi imkanı sunuyor. Havaalanlarında da ücretsiz wifi hizmeti var. Beklemeyle geçirilen vakitlerde internet kullanımı sayesinde vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Starbucks, McDonald’s, Burgerking, pizza pizza, PizzaHut, Little Ceazers, TAV, ÖZSÜT, Aslı Börek, KFC, İDO, Dunkin Dunots ücretsiz wifi imkanı sunuyor.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Dumpper Wifi Şifresi Öğrenme Programı Nasıl Çalışır?

Belediyeler de belli yerlerde ücretsiz wifi hizmeti veriyor.

İstanbul’da Ücretsiz Wifi Olan Yerler Listesi

Sultanahmet Meydanı, Eminönü Meydanı, Beşiktaş Meydanı, Kadıköy Meydanı, Üsküdar Meydanı, Sultanbeyli Meydanı, Beyazıd Meydanı, Mecidiyeköy Meydanı, Cevahir önü, Miniatürk, İBB Bilgilendirme Çadırı, Saraçhane Parkı, Emirgan korusu, Hidiv Kasrı korusu, Aksaray Meydanı, Bakırköy Meydanı, Beylikdüzü Meydanı, Eyüp Meydanı, Kartal Meydanı, Sarıyer İBB İletişim Noktası, Avcılar İBB İletişim Noktası, Şirinevler Meydanı, Pierre Lotti tepesi, Anadolu Hisarı iskelesi, Dragos Sosyal Tesisler çevresi, Galata Kulesi ve yakın çevresi, Alibeyköy Cep Otogarı, Bayrampaşa Otogar…

Ankara Ücretsiz Wifi Hizmetleri

Ankara’da toplu taşıma araçlarında ücretsiz wifi kullanımı var. Ayrıca 19 noktada ücretsiz wifi kullanımı sağlanmaya başlıyor. Bunlar; Demetevler Parkı, Gökçek Parkı, Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı, Esentepe Rekreasyon Alanı, Kuzey Yıldızı Parkı, Çankaya Seğmenler Parkı, Botanik Parkı, 50. Yıl Parkı, Öveçler Rekreasyon Alanları, Göksu Parkı, Gençlik Parkı, Altınpark, Morgan Gölü Rekreasyon Alanı.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  2019 Fatih Wifi İnternet Şifresi

İzmir Ücretsiz Wifi Noktaları Nerede

WizmirNet bağlantı noktalarına gidip kayıt olarak ücretsiz internetten faydalanılabiliyor. Wifi bağlantısı telefondan açıldıktan sonra sisteme kayıt yapılır. Telefona kişisel şifre yollanır. Bununla wifi bağlantısı sağlanır. Bazı noktalar şunlardır; Gündoğdu Meydanı, Konak Meydanı, Kültürpark Fuar Alanı, Buca Hasanağa Spor Kompleksi, Tarihi Havagazı Fabrikası, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi…

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Bedava Wifi Nerelerde Bulunur ?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı