İnternet Haberleri

Bedava Spotify Premium Hesapları 2020 Nasıl Yapılır?

Bir müzik platformu olan Spotify artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Spotify ile kaliteli müzik dinlemek için bir Premium hesaba sahip olmanız gerekiyor. Premium hesap için belirli ücretler ödemeniz gerekiyor. Spotify kullanıcılarının büyük çoğunluğu genç insanlardan oluştuğu için Premium üyeliklere ödenecek ücretler gençleri ekonomik açıdan sıkıntıya düşürmektedir.

Bu nedenle ücretsiz olarak Spotify Premium hesabı elde etmek için belirli sitelerde sizlere sunulan bedava Spotify Premium hesapları kullanabilirsiniz. Bu sayede ücret ödemeden Premium hesaplara sahip olabilir ev kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium Hesap Apk 2020 İndirme Nasıl Yapılır?

Spotify Premium hesap apk güncel versiyonunu indirmek istiyorsanız yapmanız gereken spotify Premium hesapları ve spotify Premium apk sürümlerinin yer aldığı siteleri ziyaret etmek.

Bu sitelerde ihtiyacınız olan ve aradığınız Premium hesaplara, 2020 güncel versiyon apk lara ulaşabilirsiniz. Apk indirme seçeneklerini kullanarak Premium apk indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Mobil cihazına indireceğiniz apk ile kesintisiz müzik keyfini herhangi bir ücret ödemeden yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem sizlere sunmuş olduğumuz siteleri ziyaret etmek ve apk indir seçeneğine tıklamak.

2020 yılı güncel olarak yazının en altında şifreli hesaplar yurtdışı kaynaklarından alıntılanmıştır.

Spotify Premium Aile Paketi Fiyatı Nedir?

Kesintisiz müzik keyfini sizlere sunan Spotify, bireysel ve aile paketi olarak sizlere iki farklı seçenek sunuyor. Aile paketi seçtiğinizde aile bireylerine davetiye gönderiyorsunuz ve davetiyeyi onaylayan aile bireyleri ( 5 kişiye kadar ) aile paketinden yararlanabiliyor. Bireysel hesaplara göre çok daha ekonomik olan aile paketi hesabı sayesinde aile bireylerinizin çok ekonomik ücretler ile Spotify Premium hesabı sahibi olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Spotify Premium Öğrenci İndirimli Fiyatı Nedir?

Spotify Premium hesabı olarak bireysel ve aile paketi tercih edebiliyorsunuz. Bireysel Premium hesap kullanmak istiyorsanız spotify sizlere öğrenci seçeneği sunuyor. Öğrenci seçeneğinde ödeyeceğiniz ücret bireysel hesabın yarı fiyatından daha aşağı oluyor.

Bunun için yapmanız gereken öğrenci belgenizi veya öğrenci kimliğinizi tarayarak Spotify sistemine yüklemek. Öğrenci belgenizi taradığınızda veya mail yolu ile gönderdiğinizde hesabınız artık öğrenci Premium hesabı olarak aktif ediliyor. Spotify öğrenci hesabı üzerinden kesintisiz müzik keyfini yaşarken bireysel Premium hesaplara göre çok cüzi rakamlar ödüyorsunuz.

Ücretsiz Spotify Premium Hesabı Nasıl Alınır?

Spotify müzik platformu üzerinden kaliteli müzik dinlemek ve aynı zamanda ücret ödememek için sizlere sunulan ücretsiz Spotify Premium hesaplarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz spotify Premium hesabı nasıl alınır diye düşünüyorsanız;

Gibi siteleri ziyaret edebilirsiniz. Bu sitelerde ücretsiz olarak yer alan spotify Premium hesaplarını kullanarak ücret ödemeden kesintisiz olarak müzik dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Yüzlerce Premium hesabının yer aldığı bu siteleri ziyaret ederek Premium hesaba sahip olabilir ve kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz Bedava Spotify Üyelik Hilesi Nasıl Yapılır?

Müzik platformu olarak Spotify tercih edecekseniz ve Premium hesaplar için ücret ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken ücretsiz sportif Premium hesabı hilesi kullanmak ve ücretsiz bir Premium hesaba sahip olmak.

Bunun için yapmanız gereken ücretsiz Premium hesapları sizlere sunan sitelerde yer alan hesapları aktif hale getirmek. Bu sayede Spotify ücretsiz Premium hesap sahibi olacak ve herhangi bir ücret ödemeden kesintisiz müzik keyfi yaşayacaksınız. Ücretsiz bedava spotify üyelik hilesi olarak iki farklı hile türü yer alıyor.

Ücretsiz Diğer Hesaplardan Almak İstersen Aşadakilerden Tıkla

Bu hilelerden birincisi sizlere sunulan spotify Premium üyeliklerini aktif hale getirmek ikincisi ise aile Premium hesaplarından birine sahip olmak için sizlere sunulan hesaplarda yer alan soyadlarına uygun hesaplar oluşturmak. Bu sayede ücretsiz Premium hesaplara sahip olabiliyorsunuz.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu