Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Bedava SMS Vodafone Ayrıcalığı Sevenlere Hediye

Bedava SMS Vodafone Ayrıcalığı Sevenlere Hediye

Vodafone, bedava SMS kampanyaları ile öğrencileri de unutmadığını hatırlatıyor. Yazımızda Vodafone operatörüne ait birbirinden cazip SMS kampanyalarına yönelik detaylar hakkında hemen her tür bilgiye erişebileceksiniz.

Özellikle bir ay boyunca günlük 10 SMS, toplamda ise aylık 300 SMS kullanım hakkına sizde sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak ise hemen her kullanıcı için oldukça basittir. Vodafone resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede yer alan giriş kısmından kendi sayfanıza erişebiliyorsunuz. Servisler kısmına girin ve buradan SMS bölümünü seçin. Sonrasında mesaj atmak istediğiniz numarayı seçerek rahatlıkla aylık 300 SMS hakkınızı hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İşin gerçeği SMS kullanımına olan ilgi son zamanlarda oldukça azaldı. Bu sebeple Bedava SMS Vodafone kampanyası sayısı çok fazla değildir. Vodafone operatörü şimdilik daha başka bedava SMS kampanyası yapmayı düşünmüyor gibi geliyor. Ancak bedava internet ve dakika noktasında ise oldukça bonkör davrandıklarını söyleyebiliriz.

Bedava Vodafone SMS’lerimi Kullanmazsam Devreder Mi?

Vodafone bütün kullanıcılarına aylık 300 adet ücretsiz SMS hakkı tanımaktadır. Bu SMS’leri de günlük en fazla 10 adet olacak şekilde kullanabilmektesiniz. Bundan daha fazlasına müsaade etmemektedir. Eğer siz bu 300 SMS’in 39’unu kullandınız ve geriye 261adet SMS kaldı, maalesef bu mesajlarınız bir sonraki aya devretmiyor ve doğrudan çöpe gidiyor. Bu kampanya haricinde Vodafone için herhangi bir SMS kampanya etkinliği bilinmemektedir. Fakat operatör kullanıcıları için birbirinden cazip dakika ve internet kampanyalarına sahiptir.

Vodafone Bedava SMS Faturama Yansır Mı?

Bazı kullanıcılar Vodafone bedava SMS faturama yansır mı şeklinde endişeye kapılmaktalar. Bu noktada Vodafone kesinlikle hiçbir şekilde bedava SMS kullanımlarından dolayı hiçbir abonesinin faturasına ek ücret yansıtmamaktadır. Bu SMS’lerin kullanımı tamamen ücretsiz olup, abonelerin kullanımına sunulmuş hediye SMS’lerdir. Vodafone gibi dünya devi bir operatörün bu tür küçük kampanyalar için müşterilerin ek ücret yansıtacağını düşünerek ya da bu tür söylentilere inanarak kendinizi boşuna üzmeyin.

Vodafone Bedeva SMS Sınırı Var Mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi operatör tarafından düzenlenen SMS kampanyası günde 10 adet olmak üzere ayda toplamda 300 hakla sınırlandırılmıştır. Siz Vodafone bedava SMS kampanyası kapsamında 301. mesajı atamamaktasınız. Eğer atmaya kalkarsanız operatör tarafından aylık kullanım kotanızın dolduğuna ve daha fazla atamayacağınıza dair uyarı mesajı almaktasınız. Yine aynı şey günlük SMS kullanım haklarınız içinde geçerlidir. Yani günlük 10 mesaj hakkınızı tamamladıktan sonra bir 11. mesajı atmaya hakkınız olmamaktadır. Yine tüm bu kampanyalar için daha detaylı bilgiyi Vodafone müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.