Oyun Hileleri

Bedava Pepsi Kodu 2020 Hile Şifreleri

Popüler bir oyun olan Zula oyununda para ile satın almanız gereken özellikler ve altın için size sunulan bir alternatif olan Pepsi kodları ile ücretsiz bir şekilde bu özelliklere ve altına sahip olmanız sağlanmıştır. 

Bedava pepsi kodu 2020 şifreleri ile oyun içinde daha güçlü ve daha iyi bir çara sahip olabiliyorsunuz. Bedeva pepsi kodlarını almanın iki yolu bulunuyor. Bu yollardan birincisi içecek olarak satın aldığınız pepsi kapaklarında yer alan kodları kullanmak veya internet sitelerinde zula oynayanlar için sunulmuş olan kodları kullanmaktır.

Tek kullanımlık olan pepsi kodlarını oyun sitelerinde bularak kullanabilir ve çarınızın daha güçlü bir çar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava Pepsi Kodları Hilesi Nasıl Yapılır?

Pepsi kod hileleri kullanabilmek için oyun sitelerinde yer alan pepsi kodlarını kullanarak pepsi kod hilesi yapabilirsiniz. İnternet sitelerinde yer alan pepsi kodları bir kod üretici yazılım tarafından elde edilen kodlar olduğu için tek kullanımlıktır.

Özel bir yazılım tarafından üretilen kodların tamamı geçerli olup, oyun içerisinde kullanılabilmektedir. Bedava pepsi kodları hilesi yapmak için öncelikle;

UVKTUE4BN
T8VA3LXQN
PHAS3WNS
GPR7A313D
VJPTGD48A
EN234SSDZ
RZVW12ZX2
4A34ASDA4
91SZO17EJA
12AHSDANE
A6372MASD
BNA9100AS
QAJZ8284M
63H2NAMD
74HA7AB32
RAOFBAPB4
93KAOLEBA
QIAOZNRSA
3819SLAOZ
BZ01ND9A4
AIOSB1934
A4D81923H
AKJM492DS
429AOEPA7
1AZJH4BQG
462ND9NDV
AUYS717NV
AZ32CVREC
3AFGTYD3A
1AZZCF4FHS
92DGOSCYU
1ZCG54DLK
387ABFVA17
73VAOSVEOA
A83BAF031
AS82BAPDF
7381BSVR73
829BVEOZVE
AD83BAV34
21NDA09RB
A7E3BDAV2
3HABBVR83
38718BAS83
SF82FVA8DF

Sizlere sunulan pepsi kodlarını elde etmelisiniz. Elde edeceğiniz pepsi kodlarını oyun içinde size sunulan kod giriş sayfasına girerek kod karşılığında hesabınıza verilen altınlara ve özelliklere sahip olabiliyorsunuz.

İnternet sitelerindeki kodlar dışında bedava pepsi kod hilesi yapmak için pepsi kod üreticisi yazılımlar kullanabilirsiniz. Oyun ve forum sitelerinde yer alan yazılımları ve programları bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Pepsi kod üretici yazılımları bilgisayarınıza indirirken kötü amaçlı yazılımlardan uzak durmalısınız. Aksi durumda kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerin eline geçebilir.

Turkcell Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Vodafone Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Türk Telekom Bedava İnternet için Burayı Tıkla

Zula Pepsi Kodu Üretici Nedir?

Zula oyunu ile pepsi arasında yapılan iş birliği ile satın alınan pepsi içeceklerinde yer alan pepsi şifrelerini kullanarak oyunda birtakım özelliklere ve altına sahip oluyorsunuz. Oyun içinde her şey için temel etken olan altın sayınızı artırmanın kolay bir yolu olan pepsi kodları için içecek satın almanız gerekmiyor. 

Pepsi kodları elde etmek için yazılımcılar tarafından hazırlanmış olan ve pepsi kod üretici yazılımların deşifre edilmesi ile somut hale getirilen pepsi kod üretici hilesini kullanabilirsiniz. Yazılımcılar tarafından geliştirilen özel bir yazılım olan ve pepsi kod üreticisi yazılımın birebir kopyası olarak kod üreten bu yazılım sayesinde dilediğiniz zaman pepsi kodu üretebilir ve bedava zula hesaplarına git içinde kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı yazılımlar olarak internet sitelerinde kullanıcılara sunulan pepsi kod üretici; pepsi tarafından üretilen hilelerin incelenmesi ve algoritmasının çözülmesi ile elde edilmiştir. Birebir aynı algoritma üzerinden üretilen pepsi kodlarını sizlere sunun kod üretici kullanarak zula oyunundaki hesabınızı en güçlü ve en fazla özelliğe sahip bir hesap haline getirebilirsiniz. Ücretsiz hesaplar için tıkla

Pepsi Kodu 101 Plus Nasıl Yüklenir?

Pepsi kodlarını kullanarak zula oyunu dışında 101 Plus oyununda da avantaj elde edebiliyorsunuz. Pepsi kutu içeceklerinde yer alan şifreleri https://apps.facebook.com/yuzbirplus/ adresine tıkladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek hesabınıza erişim sağlayarak 101 Plus sayfasında yer alan pepsi kodu gir satırına şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Hesabınız üzerinden yapacağınız giriş işlemi sonrasında şifrenizi kullandığınızda hesabınıza chip yüklenecektir. Bu sayede daha yüksek puanlı oyun odalarına giriş yapabilecek, dilediğiniz gibi oyun oynamaya devam edeceksiniz.

Kampanya kapsamında pepsi koduna sahip olan herkes şifre giriş işlemi yapabilirsiniz. İçeceklerde yer alan şifreler dışında pepsi kod üreticisi tarafından üretilmiş ve internet sitelerinde sizlere sunulmuş olan hile kodlarını da kullanabilirsiniz.

Okey 101 oynamak isteyenler için özel olarak sunulmuş bir özellik olan pepsi şifresi giriş özelliği ile chip sayınızı artırma imkanına sahipsiniz. Oldukça basit bir kaç adımı takip ederek giriş işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Pepsi kutu içeceklerinin üzerinde yer alan pepsi şifreleriniz veya özel hile yazılımları ile elde edilmiş olan şifreleri okey plus sayfasında yer alan pepsi şifre sekmesine tıklayarak girebiliyorsunuz. Pepsi şifre sekmesine tıkladığınızda açılan sayfa da şifre kutucuğu yer alıyor. Şifre kutucuğuna elde ettiğiniz şifreyi büyük harf, küçük harf, noktalama ve imla işaretlerine dikkat ederek girebilirsiniz.

Tamam butonuna tıkladığınızda çok kısa bir süre içinde şifre işleme alınarak şifre karşılığında verilen chip para hesabınıza yüklenecek ve size bir bildirim ile chip para kazandığınız bildirilecektir.

Diğer Oyun Hileleri için Tıkla

101 Okey Plus Hile 2020 Nasıl Yapılır?

101 Okey plus hilesi için yapmanız gereken öncelikle https://apps.facebook.com/yuzbirplus/ adresine tıklamalısınız. Açılan sayfada yer alan kullanıcı adı ve şifre giriş ekranından giriş yapmalı ve hesabınıza ulaşmalısınız. Daha sonra internet sitelerinde yer alan ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz pepsi kod üretici hilesini indirmeli ve çalıştırmalısınız.

Pepsi kod üretici yazılımı çalıştırdıktan sonra dilediğiniz zaman tıklayarak yeni bir şifre üretmesini sağlamalı, elde ettiğiniz bu şifreleri okey 101 plus şifre girme satırından girerek kullanmalısınız.

Şifre üretmek yerine hazır şifreler kullanmak istediğinizde de alternatif seçeneklere sahipsiniz. Oyun sitelerinde veya okey forumlarında yer alan pepsi kodlarını kullanabilir ve oyun içinde chip sayınızı artırabilirsiniz.

Sana Özel Ücretsiz Hesaplar için Tıkla

101 okey plus hile 2020 kodları kullanarak hile yapmak için güncel olarak üretilmiş ve daha önce kullanılmamış olan şifreleri kullanmanız gerekiyor. Eğer pepsi şifre üretici bir yazılıma veya programa sahip değilseniz internet sitelerinde yer alan şifrelerin güncel olmasına ve daha önce kullanılmamış olmasına özen göstermelisiniz. Kullanılmış şifreler geçersiz olduğu için güncel ve kullanılmamış şifreleri bulmanız gerekiyor.

Benzer Konular

35 Kişi Katıldı

  1. hangi sitede kod diye paylaşım yapıldıysa hepsi yalan inşallah siz gönderirsiniz hayırlı günler dilerim iyi çalışmalar

SORU - CEVAP

 "Bedava Pepsi Kodu 2020 Hile Şifreleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu