Oyun HileleriÜcretsiz Hesabı

Bedava Lol Hesapları 2020 Çarlar Kodlar Güncel Hack

Popüler oyunlar arasında yer alan League of Legends, online bir oyun olarak dünya genelinde ne fazla oynana oyunlar sıralamasında yer alıyor. Bir çar sahibi olarak oynayabileceğiniz oyunun teme özellikleri arasında yer alan ve diğer online oyunlar gibi karakterinizi güçlendirebileceğiniz özellikler belirli ücretler ile sizlere sunuluyor. Bu özellikler ile karakteriniz daha güçlü ve daha komplike bir şekilde oyunda yer alabiliyor.

Bu özelliklere sahip olmak için para ödemek yerine tercih edebileceğiniz yöntemler var. Bu yöntemlerden birincisi ücretsiz olarak sizlere sunulan kodları kullanmak, ikincisi ise bedava LOL çarlarını kullanarak oyun oynamak. Bu iki yöntem ile herhangi bir para ödemeden oyunu daha keyifli ve karakteriniz daha güçlü bir şekilde oynayabilirsiniz.

Şifresi Değişmeyen Bedava LoL Çarları

LOL oyununda kullanabileceğimiz bedava lol çarları 2020 için oyun sitelerinde yüzlerce çar hesabı bulunuyor. Ancak bu hesapların bir kısmı çarı oluşturan kişiler tarafından şifresi değiştirilen çarlar iken bir kısmı da şifresi değişmeyen çarlar arasında yer alıyor. Şifresi değişmeyen bedava lol çarları için;

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri

Yukardaki konuları ziyaret edebilirsiniz. Bu konularda yer alan bedava lol çarları yanı sıra ücretsiz hesaplar bulabilirsiniz. Şifresi değişmeyen ve oyun için kullanabileceğiniz lol çarları ve şifreleri şu şekildedir.

HesapŞifre
emobaba3162
YİGEMREDER1
hellenicautisticboy
myfriendannie
skt1bg
herbatnik disa
oyunofisi2000
league10
usinusukolumbija
plagusik
infazci34
karaosman87
senkop112
emreder1
EMO31EMO
123kurwa123
tunaalp201345678
8805243218bobi
chujjd
tolga2000
nabersinizgençlik
sakikaki1
patrik2006
yarambelli
63180*q033
500891konya

Bu çarları kullanarak lol oyunu oynayabileceğiniz gibi bu çarlar içinde herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Bu çarlar dışında çeşitli oyun sitelerinde bedava ve şifresi değiştirilmeyen çok sayıda lol çarına ulaşabiliyorsunuz.

Bedava Lol Rp Kazanma Hilesi

Lol oyununda kullanabildiğiniz Rp için ücret ödeyerek sahip olma imkanına sahip olduğunuz gibi çeşitli uygulamalar üzerinden hile ile de Rp sahibi olabiliyorsunuz. Bedava Lol Rp kazanma hilesi olarak kullanabileceğiniz programlar bulunuyor. Bu programlar; Rp üretim algoritmasına göre yazılmış yazılımlar olduğu için birebir aynı kodları sizlere sunuyor.

Bu hile dışında çeşitli oyunları ve uygulamaları cep telefonu ve tabletlerinize indirerek de Rp kazanabiliyorsunuz. Bedava Lol Rp kazanmak için izleyebileceğiniz yöntemler şunlardır.

1 ) Turnuvalar; Rp kazanmanızı sağlayan oyun turnuvalarına katılabilirsiniz. Ödüllü turnuvalarda hatırı sayılır Rp kazanma şansınız bulunuyor.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri 2020 Min Max Nedir?

2 ) Çeşitli uygulamalar; Whaff, Tapporo, Chara uygulamalarını cep telefonu veya tabletlerinize indirebilirsiniz. Bu uygulamalar üzerinden oyunlar oynayıp levelleri atlayabildiğiniz takdirde ücretsiz Rp kazanabiliyorsunuz.

3 ) Hile programları; Bedava Lol Rp kazanmak istiyorsanız internet üzerinde yer alan Lol hile programlarını cep telefonu veya tabletlerinize indirebilirsiniz. Bu yazılımlar ile dilediğiniz kadar Rp kazanabilir ve oyun içinde kullanabilirsiniz.

Bedava Lol Kodları Nasıl Bulunur?

Lol oynarken oyun içinde yer alan özellikleri kullanabilmek için ihtiyacınız olan kodları oyun ana sayfasında ve özel sitelerden ücretli olarak satın alabiliyorsunuz. Satın alma işlemi yerine ücretsiz olarak sahip olmak istediğinizde ise izleyebileceğiniz farklı yöntemler var.

1 ) Ücretsiz kod siteleri; İnternet üzerinde küçük bir araştırma yaptığınızda çok sayıda kod sitesi bulabiliyorsunuz. Çeşitli yazılımlar ve oyunlar ile elde edilen kodlar bu sitelerde Lol oynayanlara ücretsiz olarak veriliyor. Bu siteleri ziyaret ettiğinizde sınırsız sayıda Lol koduna ulaşabiliyorsunuz.

Yukardaki konularda ihtiyacınız olan lol kodlarını ücretsiz olarak bulabilir ve kullanabilirsiniz. Lol kodları daha önce kullanılmamış kodlar olduğu için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

2 ) Oyunlardan kodlar elde edebilirsiniz: Lol oyuncularına ücretsiz olarak sunulan kodlar bazı oyunların bölüm sonlarına eklenmiş olarak sunuluyor. Bu kodlara sahip olabilmek için Android ve IOS tabanlı cep telefonları ve tabletlere yükleyeceğiniz minik oyunları oynamanız ve bölümleri başarılı bir şekilde geçmeniz gerekiyor. Bölümleri başarılı bir şekilde geçtiğinizde ücretsiz lol kodlarına sahip olabiliyorsunuz.

YENİ YAYINLANDI->
Türksat Frekans 2020 Uydu Ekleme Kanallar Listesi, Otomatik Arama

3 ) Çekilişler; Bazı oyun siteleri çok sayıda lol kodlarını çekilişle sizlere ücretsiz olarak sunuyor. Ücretsiz lol kodları için yapmanız gereken çekilişe kayıt yaptırmak ve şanslı olmak için beklemek.

Lol Skin Hack Hilesi Programları Nedir?

Bir kostüm hilesi olan Skin Hack hilesi için geliştirilmiş olan program Filipinli bir kaç yazılımcı tarafından geliştirilerek oyunculara sunulmuş. Programı öncelikle bilgisayarınıza veya tabletinize indirmeniz gerekiyor. Bilgisayarınıza kurduğunuz programı çalıştırdığınızda program bilgisayarınızda yer alan oyun dosyalarını değiştirerek farklı kostümleri kullanabilmenize olanak sağlıyor. Oyun oynarken açık olan program sayesinde kostüm sayfasına giderek dilediğiniz kostümü alabilir ve kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program ayrıca kostüm dışında tüm şampiyonların renk paketlerini de kullanabilmenize olanak sağlıyor. İstediğiniz kostümü ve renk paketini seçerek aktif et tuşuna basmanız bu hileyi kullanabilmeniz için yeterli oluyor. Belirli periyotlarda Lol Skin Hack hilesi güncellendiği için sizin de hileyi güncellemeniz gerekiyor.

Bu hile ile ücret ödemeden dilediğiniz kostümü ve renk paketini kullanabiliyor olmanız lol oyununu daha keyifli ve eğlenceli olarak oynamanızı sağlıyor. Ücretsiz kodlar ile birlikte lol skin hack hilesi kullandığınızda karakteriniz hem güçlü hem de renkli bir karakter haline geliyor.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

11 Kişi Katıldı

  1. benim e postaya hesap göndersene kardeşim lütfen içinde ne olduğu fark etmiyor 20 30 lvlden düşük olmasın

SORU - CEVAP

 "Bedava Lol Hesapları 2020 Çarlar Kodlar Güncel Hack" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı