Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Güncel Anketler

Her GSM operatörünün yeni yılla birlikte kullanıcılarına eşsiz fırsatları sunmaya devam ettiğine şahit olabilirsiniz. Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile 2020 yılında da internetsiz kalmak istemiyorsanız, bu yazımız sayesinde faydalanabileceğiniz uygulamaları görebilirsiniz.

Bedava İnternet Veren Anketlerde Burada

Sizler için özenle hazırladığımız bu yazımızda tüm operatörlerin bedava hediye internet veren uygulamalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunacağız. Sizlere tavsiye edeceğimiz adımları tamamlayarak en kısa sürede hatlarınıza tanımlanacak olan bedava internetinizi kopmadan ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm GSM şirketlerinin rekabet unsurunun da etkisiyle daima kendisini geliştirdiğini ve güncellediğini göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Böylelikle internetlerinizin az kaldığını gördüğünüzde ne yapmalıyım sorusuna yanıt bulabileceğiniz firma sitelerini inceleyerek, en yeni ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Türkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Her ne kadar paketlerini daha fazla fiyatlarla satmasından dolayı diğer operatörlere göre daha az tercih edilse de, özellikle kapsama alanı açısından bakıldığında bir numaralı GSM operatörü olarak karşınıza çıkacaktır. Türkcell bedava internet uygulamaları ile sizler de ayrıcalıklı adımları atabilirsiniz. Ücret ödemeden, yalnızca uygulama indirerek ve indireceğiniz uygulamalara giriş yaparak bedava internet hakkınızın tanımlanması için sizlere yardımcı oluyoruz.

blank

Salla Kazan Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

Türkcell’lilerin tüm işlemlerini kolayca yapabilecekleri Türkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan sekmesi sayesinde her hafta bedava internetlerinizi almaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları Yazının Sonundadır!

Yaani Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

Hem uygulamayı indirdikten sonra, hem de 10 günlük süreçte kullanıp en az 20 kez arama yapmanız halinde Yaani uygulaması ile Türkcell’li olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan bu uygulama ile arama motorlarında bulacağınız tüm içeriklere rastlayabilirsiniz.

blank

Goller Cepte Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraflarının uygulama marketlerinde bulacakları kendi takımlarına özel olan Goller Cepte uygulaması sayesinde Türkcell’li olarak bedava 500 MB kazanmaları mümkündür.

GNÇ Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

Türkcell’li olarak bedava internet kazanmak istediğinizde Türkcell GNÇ uygulamasında yer alan ÇATLAT bölümünden haftada iki kez faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayları için Aşağıya Kaydırmaya Devam!

Bip Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

blank

Arkadaşınızı davet ederek, uygulamayı kullanarak ve indirdiğiniz andan itibaren kazanacağınız bol bedava internetlere kavuşmak için BİP uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Upcall Uygulaması ile Türkcell Bedava İnternet 2020

Bedava internet kazandıran diğer bir Türkcell uygulaması ise Upcall olarak karşımıza çıkacaktır. İlk kullanımda 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Türkcell Badava İnternet Almak için TIKLA

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone kullanıcısı olmanın avantajlı ve bol internetli dünyasıyla tanışmaya hazırsanız, sizlere bedava internet veren uygulamalarla ilgili bazı detayları aktarmak istiyoruz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet sahibi olmak isteyen Vodafone kullanıcılarının ilk olarak “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Yeni müşterilerin veya hattını taşıyanların büyük avantajları bu sayede elde edebileceklerini belirtebiliriz. Ayrıca ilk kullanımınızın ardından her hafta ziyaret ederek çarkı çevirmeniz halinde çeşitli internet kotalarını ücretsiz olarak kullanma hakkını elde edebilirsiniz.

blank

İnternet Avcıları Uygulaması ile Vodafone Bedava İnternet

Diğer bir Vodafone uygulaması ise İnternet Avcıları olarak iOs ve Android işletim sistemli akıllı mobil cihazların uygulama marketlerinde yer almaktadır. Oynayacağınız uygulama içi oyunlarda hem eğlenmenin, hem de bol bedava internete sahip olmanın keyfini yaşayabileceksiniz. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak internetlerinizin bedava şekilde hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone 50 TL Yükle 2Gb Bedava İnterneti Kap!

Vodafone faturalı hat kullanıcılarının elde edeceği bedava internet kampanyalarının yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da es geçilmemektedir. Buna göre internet kazanmanızı destekleyecek olan fırsatları yakalamanız için Vodafone hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB kazanma hakkını elde etmenize olanak verilmektedir.

blank

Kampanya Detayları için Aşağıya Kaydırmaya Devam!

Daha fazla detayı elde etmek ve bedava internet sunan kampanyaları veya uygulamaları ile ilgili bilgileri almak için Vodafone bayiliklerini, müşteri hizmetlerini, online işlemlerle ilgili uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Müşteri desteği konusunda kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle karşılaşacağınız Vodafone’de en yüksek kotalı bedava internetlere kavuşabileceksiniz.

Vodafone Bedava İnternet Almak için TIKLA

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hem faturalarınızı ödemek, hem de TL yüklemesi gibi işlemleri yapmak ve pek çok ayrıcalığı yakalamak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. İlk indirdiğinizde kullanmaya başlamanız halinde 1 GB bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Selfy Sil Süpür ile Bedava İnternet Kazanma

blank

Ayrıca Türk Telekom hattına sahip olarak bu uygulamada yer alan Sil Süpür sekmesini kullanmanız halinde farklı sürelerde ve kotalarda internetlere bedava ulaşabilirsiniz. Selfy’li olmanız halinde katılabileceğiniz Sil Süpür uygulaması üzerinden bedava internetlerinizi her hafta kazanma şansınızın yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Türk Telekom GSM şirketinin uygulamalarla sunduğu bedava internet haklarından yararlanmak için uygulama marketlerinde yer alan Tambu ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde telefonlarınıza indireceğiniz bu uygulama ile anında 1 GB bedava interneti kazanmış olacaksınız. Akıllı klavye uygulaması olarak tarif edilen Tambu sayesinde Selfy dünyasının güzellikleri arasında yer alan bedava internetlerin hattınıza yüklenmesini sağlamanız mümkün olacaktır.

Arayanı Bil Plus Bedava İnternet Kazanma

Bazı zamanlarda telefonunuzun kapalı olması, kimin aradığını öğrenememeniz açısından aklınızda soru işaretlerine neden olabilir. Böyle bir durumda sizleri büyük endişelerden kurtaracak olan fırsatları yakalamak için Türk Telekom Arayanı Bil Plus servisini kullanmanız yeterli olacaktır. Üyeliğinizi başlatmanız halinde 1 GB bedava internetiniz anında hattınıza tanımlanacaktır.

blank

Arayanı Bil Plus servisine aylık üyelik başlattığınızda 1 GB alabilmek için 7065’e plus yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. 6 aylık süreyle aboneliğinizde ise 1 GB hediyenizi alabilmek için 7066’ya plus yazıp göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Almak için TIKLA

Android Bedava İnternet Veren Uygulamalar İndirme

Yukarıda belirttiğimiz uygulamaların tamamı Android işletim sistemli cihazlarınızda sorunsuz olarak çalışacaktır. Buna göre bedava internet uygulamalarını indirmenizin ve sorunsuz çalıştırmanızın mümkün olacağını görebileceksiniz. Uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren hatlarınıza tanımlanacak olan bedava internet haklarınızın tadını çıkarmış olacaksınız.

blank

Sizler de akıllı mobil cihazlarınızın Android işletim sistemli olması halinde hemen Google Play uygulamasını açarak gerekli indirme işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom kullanıcılarına özel olarak sunulan ve sizleri memnun edecek olan bedava internet haklarınızı hemen tanımlatabileceksiniz. Wi-fi kullanımının bulunmadığı alanlarda işinize yarayacak olan bu haklarınızın tadını çıkarabilirsiniz

İos Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Her daim bitmeyen bir internetiniz olsun istiyorsanız Gsm şirketinizin avantajlarını keşfedebilirsiniz. Hangi uygulama ne kadar internet tanımlıyor, hangi sürelerde ve şartlarda bedava internetleri kullanabilirsiniz gibi soruların yanıtlarını böylece elde edebilirsiniz.

Ayrıca iOs işletim sistemli cihazlarınızdan uygulamaları indirmeye ve kullanmaya yönelik soru işaretleriniz olabilir. Ancak tüm operatörlerin bedava internet kazandıran ve kolaylıklar sağlayan avantajlı hizmetlerinden iOs kullanıcısı olarak da faydalanabilirsiniz. Her telefona ve işletim sistemine uyumlu olan uygulamalarla ve diğer yöntemlerle bedava internetlerinizi alabilirsiniz.

Bedava İnternet Veren Oyunlar 2020

App Store uygulamasından giriş yaparak aratacağınız gsm şirketlerine ait bedava internet kazandıran uygulamaları indirebilirsiniz. Bu sayede giriş yaparak veya içerisindeki sekmelerden düzenli olarak bedava internetlerinizi kazanabilirsiniz. Sizlere kesintisiz ve sınırsız bir şekilde bedava internet hakkından faydalanmanızı sağlayan bu hizmetler sayesinde nerede olursanız olun sosyal medyadan veya takip ettiğiniz diğer sitelerden uzak kalmayacaksınız.

blank

En yeni bilgileri, güncellemeleri ve bedava internet kampanyalarını takip ederek iOs sistemli Apple ürünleriyle bu keyifli anları yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yapamayanlar Yoruma Yazarak Soru Sorabilir Yapanlar Yapamayanlara Yardımcı Oluyor! Mail Adresi Girmeniz Durumunda Detaylar Yollanır

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu