İnternet Haberleri

Bedava İnternet Kazan 2020 Mobil Uygulamalar

Hiç olmadık yerde internet paketiniz bitebilir veya bu ay tarifenizdeki interneti erken bitirmiş olabilirsiniz. Bedava internet kazandıran uygulamalar hakkında herzaman gerekli olcak bu bilgileri unutmayın. Fakat kullanıcıların bu uygulamalardan istifade edebilmeleri için belli şartları taşımaları gerekmektedir.

 • Bu şartlardan ilki ise, elbette ki hattın aktif olarak kullanılması olmaktadır.
 • Yine her bir operatörün kendine özgü uygulamaları kullanarak bedava internet kazanılabilmektedir.
 • Yani Turk Telekom abonesi Turkcell uygulaması üzerinden bedava internet kazanamaz. Yine farklı operatörlerin kampanyalarından yararlanılamaz.

Bedava internet veren uygulamalar tüm iletişim şirketlerine göre bilgileri takip edin. Bu yazımızda elimizden geldiğince operatörlerin bedava internet kazandıran uygulamalarından bahsedeceğiz.

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Hazırlamış olduğu kampanyalar sebebiyle kullanıcılarına belki de en fazla internet dağıtan operatör Turkcell’dir. Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz; Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar indirerek ek GB’lar kazanabilirsiniz.

blank
 • Turkcell’in salla kazan uygulaması ile bir sürü bedava internet kazanabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirin ve her hafta telefonunuzu bir kez sallayın. Sonrasında bir sürü bedava hediyeler kazanacaksınız.
 • Bir diğer uygulaması ise Turkcell Yaani arama motoru olmaktadır. Bu uygulamadan istifade etmek içinse 10 gün içinde en az arama motorunda 20 arama yapmanız şartı bulunmaktadır. Ondan sonra sizde bu uygulama sayesinde 1 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Kampanyalarına hız kesmeyen Turkcell, 26 yaş altı gençler içinde çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. GNÇ uygulamasını telefonuna indiren gençler ÇATLAT bölümüne girerek haftada 2 gün bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
 • Yine Turkcell’in sizin için hazırlamış olduğu “Toplantıdayım” uygulaması sayesinde haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Sizde Turk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalar hangileridir diye merak ediyorsanız, yazımızı dikkatle okuyunuz.

blank
 • Eğer Turk Telekom abonesi ve sosyal medyada vakit geçirmeyi seviyorsanız, Selfy uygulaması tam size göre olmaktadır. Bedava internet veren bu uygulama ile akşam 09:00 ile sabah 09:00 arasında bedava internete girebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “GECE” yazıp 4545’e mesaj atmak olmaktadır.
 • Turk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanarak TL yüklediğinizde de bedava internet kazanabilmektesiniz.
 • Yine 4.5G uyumlu hattınızdan HEDIYE 10 GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz. Böylece internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Diğer operatörler gibi Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalar kampanyasında oldukça bonkör davranmaktadır.

blank
 • Sizde Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir ve haftanın ilk günü uygulamanızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece her ziyaretinizde 250 MB internet kazanacaksınız.
 • Yine bir başka uygulaması olan İnternet Avcıları uygulamasını indirerek eğlendiğiniz yerden bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun içerisindeki bitleri öldürerek bedava internet kazanıyorsunuz.
 • Faturasız hat kullanıcılarını da unutmayan Vodafone, TL yükledikleri takdirde bedava internet kazandırmaktadır. 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde anında 2GB hediye kazanmaktasınız.

Benzer Konular

7 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu