İnternet Paketleri

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Telefonlar üzerinden internet kullanabilmeniz amacıyla yapacağınız ilk şey, kullanmış olduğunuz operatörün internet paketlerinden birinden faydalanmalısınız. İnternet paketi almazsanız ve kullandığınız internet normal veri kullanımı şeklinde sayılacağından dolayı, hattınızdaki TL’ler çok kısa bir süre içinde bitebilir.

Yazının en altında tüm operatörlerin bedava internet hilelerin adresi verilmiştir. Güncel hileler için kullandığınız operatörü seçin.

Tam burada tüm operatörler için yani türkcell, vodafone ve türk telekom bedava internete girme hilesi ve taktiklerini sizlerle paylaşıcağız.

Ücretsiz Hemen AL->
Beleş İnternet Nasıl Yapılır? 2020

Türkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

İnternetin yetmediği durumlarda bireylerin ekstra paketler yapmaları gerekir. Ek olarak yapılacak olan internet paketleri gerçekten bütçe anlamında sizi sarsabileceğinden dolayı, bedava internet teknikleri keşfetmeli ve hattınıza internet tanımlamalısınız.

Türkcell İnternet Hileleri Nelerdir?

 • Salla Kazan sayesinde, çok kolay bir şekilde dakika, internet ve sms hediyeleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan konusunda bilmeniz gereken bir takım incelikler bulunmaktadır. Bu önceliklerden bir tanesi, 5 GB nasıl kazanılır noktasında olmalıdır.
 • Uygulamayı açdıkdan sonra 15-20 saniye bekleyin çok hızlı olmıcak şekilde salla kazan yaparsanız şansınız daha yüksek olucaktır.
 • Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınızın hakkını siz kullanarak kendisinden wifi paylaşımı yaparak internete girebilirsiniz.
 • Banka üzerinden tl yüklemelerinizde extra salla kazan hakkı kazanırsınız ve hediye 1gb internet fırsatını alabilirsiniz.
Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Freezone Saçma Güzel İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Hile Sitesi

 • Vodafone’un müşterilerine sunmuş olduğu çarkı çevir uygulaması sayesinde artık dakika ve SMS’ten farklı olarak çok kolay bir biçimde internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

 • Çarkı çevir uygulamasından yapacağınız tek şey, uygulamaya girdikten sonra çarkı herzamankinden daha farklı şekilde çevirin 2 gb’a kadar internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Vodafone evde interneti kullanıyorsanız mobil olarak ayda 4 defa günlük 4gb internet kullanabilirsiniz
 • Evde internet için kayıt yaptırdınız numaradan GUNLUK 4GB yazıp 7000‘e sms gönderiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

 • Sil Süpür uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Artık haftalık 2 GB’a kadar çok kolay bir biçimde internet elde edebileceksiniz.
Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Uçuran Paket Yükleme Nasıl Yapılır? 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

 • Uygulamaya girdiğiniz zamanlarda hemen sil süpür tuşuna basmak yerine 1 dakika kadar beklerseniz 2 gb’a kadar haftalık olarak kullanabileceğiniz interneti kullanabilirsiniz.
 • Online sitesinden 30 tl ve üzeri yüklemelerinizde 7 gün boyunca kullanabilceğiniz 1gb hediye internet kazanırsınız.

Türkcell Bedava İnternet Hilelerini Gör

Vodafone Bedava İnternet Hilelerine Git

Türk Telekom Bedava İnternet Hilelerine Git

 • En son olarak geceleri bedava internet kullanmak isteyenler gecenet yazarak 4545 numarasına kısa sms yollayarak kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

2 Kişi Katıldı

 1. İstemefipğim halde faturalı tarşfelerim degiştirliyor. Bu fevamlı şakilde oluyor. Lütfennen avanfstlı tarife yükleyin. Yafa yüklemefem önce telefonla bana, sorun. Vodafone müşteri serbisinizi baa, sorun

YORUM YAP KAZAN

 "Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı