Bedava Hesaplar

Bedava Google Play Kodu 2020 Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Google’ın küresel pazarda en çok kullanılan yan kuruluşu olan Google Play, uçsuz bucaksız marketiyle kullanıcılarına uygulama ve oyun başta olmak üzere her türlü dökümanı ücretli-ücretsiz şekilde sağlıyor. Google Play’de çeşitli satın alma yolları mevcut.

İster banka kartınızla, ister kredi kartınızla ödemeler yapabilirsiniz. Tabii ödeme yöntemleri bununla sınırlı değil. Ayrıca dilerse kullanıcılar Google Play için bulduğu kodları girerek uygulama ve oyunları satın alabilirler. Google Play kodları bir nevi paranın yerini alıyor diyebiliriz.

Bedava Google Play Kazanma Kodları 2020 Nasıl Bulunur?

Google play’de kod alma ücreti mukabilinde gerçekleşiyor. Ancak bazı durumlarda ücretsiz de bulabilirsiniz. Play kullanıcıları ücretsiz kod bulabilme imkanına sahip.

Kodları ücretsiz yoldan bulabilmek için önünüzde illegal ve legal seçenekler elbette her durumda olduğu gibi yine var. Legal kısmına bakacak olursak uygulama indirerek, video izleyerek, reklam izleyerek belki yazı okuyarak ücretsiz yoldan kodlara erişebilirsiniz.

Tek tek irdeleyecek olursak uygulama indirerek size kod veren uygulamalar, cümleden anlaşılacağı gibi kullanıcıya programın istediği videoları izlemesi karşılığında bir hediye verir. Bu hediye kimi zaman bir Google play kodu olur, kimi zaman tam olarak karşılığı para olur.

Aynı zamanda bahsi geçen reklam izleyerek kazanma mevzusunda da, reklam izleterek size kod sunan uygulamaları seçerken dikkatli olmasınız, çünkü reklam içine virüs gizlenecek en kolay yoldur.

Son olarak “generator” olarak bilinen ve maalesef %99’u virüs içeren siteler var. Bu siteler tek bir kutuya basarak size kod vereceğini vaat eder. Ancak çoğu yine virüslü olan platformlardır.

ücretsiz google play kodu hediyeleri

Bedava Google Play Kodu Generator Nedir?

Üstte görebileceğiniz gibi çeşitli siteler kullanıcıya Google play kodu vereceğini söyler. Söz konusu sitelerin çalışma mantığı doğru ve virüssüz çalışanlar için belirtmekte fayda var kullanıcının tek tuşa dokunmasını ister. Kullanıcı butona dokunduktan sonra site belirli bir süre ziyaretçiyi bekletir ve kodu o ziyaretçiye sunar.

Adından anlaşılacağı gibi “generator” lakabı, anında kod üretme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Bu sayede siteden kodu alan kullanıcı Google Play’de rahatlıkla bu kodu kullanıp dilediği uygulamayı veya oyunu satın alabilir.

Bedava Google Play Bakiye Parası Kazanma

Kod kazanmanın yanında Google Play’de bulunan “bakiye” parametresinden de bahsetmekte fayda var. Cüzdan mantığında olduğu gibi hesapta bulunan para kadar alışveriş yapılabilir. Yine bakiyeyi elde etmek için çeşitli yollar vardır. 

Lucky Patcher gibi çok bilinen bir uygulamayla bakiye kazanmanıza gerek kalmadan tüm uygulamalara ücretsiz erişebilirsiniz ancak bu yazının konusu farklı olduğu için diğer yöntemi öğreneceksiniz. Bunlardan en önemlisi Google Ödüllü Anketler uygulamasıdır.

Google Ödüllü Anketler

Google Opinion Rewards olarak bilinen bu uygulama “Google Tüketici Anketleri” tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın çalışma mantığı şu şekildedir: Google, kullanıcıya haftada bir defaya mahsus en fazla 1 Dolar değerinde bir anket sunar.

Kullanıcı kendisine yöneltilen basit soruları yanıtlayarak bu hediyeyi elde eder. Google Ödüllü Anketler, kazandığınız hediyenin miktarını bakiye olarak hesabınıza yansıtır. Bu bakiyeyle paranızın yettiği ölçüde istediğinizi alabilirsiniz.

Bedava Google Play Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Oyun satın almak için diğer büyük platformlarda olduğu gibi Google’da da tek kullanımlık kodlar bulabilmek mümkün. Promosyon kodları olarak bilinen bu kodlar uygulamalara özel tek kullanımlık kodlardır. Promosyon kodlarına bedava erişim sağlamanıza yardımcı olacak yine çeşitli uygulamalara erişmek mümkün.

SwagBucks

Swagbucks, anketler, oyun oynama, video izlemee ve çevrimiçi alışveriş yaparak puan kazanma yoluyla kullanıcılarına hediyeler veren bir web portalıdır. Bu portal sayesinde internette sörf yaparak bile bir şeyler kazanabilirsiniz. Swagbucks ile akıllı telefon uygulamaların için ücretsiz Google Play Kodları kazanabileceksiniz. Swagbucks uygulamasında ücretsiz bir şekilde 5000 puan toplayarak bu puanları promosyon koduna dönüştürebilirsiniz.

Google Play Kodu Almak için Hack Programı Varmı?

SwagBucks gibi uygulamlar yukarıda bahsedildiği gibi çeşitli çabalarınız sonucunda size promosyon kodu verecektir. En çok merak edilen konulardan biri de Google Play kodlarını emeksiz bir şekilde veren programların olup olmadığı.

Sitelerde çeşitli apk uzantılı uygulamalar paylaşılsa da ne yazık ki neredeyse hepsi virüs içerikli uygulamlar. Hatta test edilmiş, direkt kodu kullanıcıya veren bir uygulamanın görülmediğini söylemekte fayda var. Bu nedenle kullanıcıların bu tür uygulamalar yerine video izleyerek, yazı okuyarak ya da başka işler karşılığı puan kazandıkları uygulamalara yönelmesi daha mantıklı olacaktır.

Mobil Ödeme ile Google Play Kodu Satın Alma

Google Play’de kod satın almak için kredi kartı başta olmak üzere banka kartlarınızı kullanabilirsiniz. Mobil ödemeyi destekleyen platformların sayısı çok az olduğu için Google Play kodlarına doğrudan mobil ödemeyle erişemiyoruz.

Ücretsiz Google Play Kodu Veren Markalar 2020

Yazının başlarından belirtildiği gibi Google, Google Play kodunu ücretsiz olarak sunan tek marka olma özelliğine sahip. Ücretsiz kod veren uygulamalar olmakla birlikte bu uygulamalar marka niteliği taşımadğı için Google’ın alanında tek olduğu bilgisini vermek yanlış olmaz.

Hediye Google Play Kodu Veren Uygulamalar 2020

Haftada bir anket yollayarak istek dahilinde ödül olarak kod verebilir.

FreeMyApps

FreeMyApps, yalnızca Google Play için değil, Amazon, Xbox, Spotify, Starbucks, Skype, vb.İçin de  ücretsiz kodlar sunan bir başka uygulamadır. Ücretsiz Google oyun kredileri kazanmanıza yardımcı olan en iyi uygulamalardan biridir demek yanlış olmaz. Bu uygulama sadece yeni ücretsiz uygulamaları ve oyunları denemeniz karşılığında bir ödül sunuyor.

AppNana

Tıpkı FreeMyApps gibi bu uygulama da aynı mantıkla çalışıyor. Tek farklı daha temkinli olması. Yani size puan verebilmesi için ancak listedeki uygulamaları indirdikten sonra AppNana’ya yeniden giriş yaparak puan kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Kazanabileceğin Hesaplar Aşağıdan Seç

Cubic Reward

Cubic Reward uygulamasıyla size sunulan oyunları oynayarak puan kazanıp bu puanları Google Play koduna dönüştürmeniz mümkün.

Benzer Konular

78 Kişi Katıldı

  1. BEN GÖNDERİRİM ALTA E POSTANIZI YAZIN BEN ORAYA 350 DOLAR GÖNDERCEM AMA KANALIMA ABONE OLCANIZ KANAL İSMİ :CreasTürk ŞİMDİ SİZDE GOOGLE PLAY BEDAVA KOD İSTİYOSANIZ KANALIM 1000 ABONE OLCAK KANALIM HADİ BAKALIM ŞİMDİ 15 ABONEM VAR HADİ

  2. Bence bu siteler boşa yapılıyor bedava google play kodu yoktur ya ama sonuçta varmı onu da bilmiyorum Allah bilir

  3. Sayfanızı çok beğendim nasıl kod alınır sitede yazarsanız iyi olur 50tl lik gmailime gönderirmisiniz

  4. siteniz oldukça kullanışlı sayenizde anketlerden biraz topladım ama 10tl eksiğim var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

  5. abiler banada yollayın adamsınız <3 lütfen oyunda bişey alacamda =D
    gmail=boogaboogaprokiller@gmail.com

SORU - CEVAP

 "Bedava Google Play Kodu 2020 Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu