Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

21.07.2019
Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

Bütün operatörler müşterilerini kendilerine bağlama adına birçok farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan biride bedava dakika kampanyaları olmaktadır. Bu kampanya sayesinde kullanıcıları istedikleri kişilerle doyasıya konuşmaktadırlar. Artık birçok operatör bu tür kampanyalar ile bırakın sadece kendi müşterisini bağlamayı, bazen müşteri bile çekebilmektedirler. Şimdi sizlere elimizden geldiğince operatörlerin bedava dakika kazanma kampanyalarını tanıtacağız.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Sizde birbirinden güzel Vodafone kampanyaları ile artık doyasıya konuşmanın tadını çıkarabileceksiniz. 2019 yılında çok daha ucuza ve çok daha fazla konuşarak sevdiklerinizle hasret giderebileceksiniz. Vodafone ile dakikam azaldı, dakikam bitti gibi durumlarla artık karşılaşmayacaksınız. Faturalı ya da faturasız hiç fark etmez, bütün Vodafone kullanıcılarına zaman zaman bedava dakikalar tanımlanmaktadır. Birçok kişinin bu kampanyalardan haberi bile olmamaktadır. Bu yüzden sizlere nasıl Vodafone bedava dakika kazanma yapılır ondan bahsedeceğiz.

  • İlk olarak sizlere Vodafone’dan nasıl bedava 100 dakika kazanılır ondan bahsedeceğiz. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek “EVET” yazıp, 3785’e gönderdiğinizde cep telefonunuza bir onay mesajı gelmektedir. Bu onay mesajının gelmesi ile birlikte hattınıza Vodafone 100 dakika tanımlanacaktır. Ancak bu dakikaların sadece Vodafone içi geçerli olacağını bilmenizi isteriz. Bu yöntemi ara ara deneyin deriz.
  • Bir diğer kampanya ise, Vodafone 1000 dakika olmaktadır. Artık SMS atmayı bırakın ve konuşmanın tadını çıkarmaya bakın. Sizde bu 1000 dakika kampanyasından istifade etmek istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne “EVET” yazın ve 4000’e kısa mesaj gönderin. Eğer kampanyadan yararlanma hakkınız bulunuyorsa bu size kısa mesajla bildirilecektir. Vodafone her yöne 1000 dakikanızın keyfini onay mesajı geldikten sonra çıkarabilirsiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafone Faturalı ve Faturasız Ek Paketleri

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Diğer operatörler gibi Turkcell’de müşterilerine bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir.

  • Turkcell bedava dakika kampanyalarından bir tanesi, 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde salla kazan kampanyasından yararlanabilmektesiniz. Bu kampanya ile bedava dakikaların yanı sıra SMS ve internette kazanabilmektesiniz. Her hafta yeni bir hak elde etmektesiniz.
  • Yine müşterilerine sürprizler yapmayı seven Turkcell’de hemen şimdi “SURPRIZ” yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Böylece bedava sürpriz dakikalar ya da bedava internet kazanma şansını yakalayın.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Diğer operatörler yapar da Turk Telekom hiç yapmaz olur mu? Eğer sizde Turk Telekom kullanıcısı iseniz, bir sürü bedava sürpriz dakikalar sizi beklemektedir. 2019 yılına özel birçok sürpriz kampanyaları olan operatörde sizde doyasıya konuşacaksınız. Diğer operatörlere kıyasla belki biraz daha avantajlı bile olabilmektesiniz.

  • Turk Telekom bedava dakika adına ilk kampanyanız, bedava 50 ya da 100 dakika olmaktadır. “PAKET” yazıp 9090’a SMS atmanız yeterli olmaktadır. Saniyeler içerisinde operatörünüz size bilgilendirme mesajı atacaktır.
  • Yine Turk Telekom üzerinden bedava 500 dakika kazanabilmek için “DENEME” yazıp 5555’E ücretsiz gönderebilirsiniz. Bu paket sizin için 3 ay boyunca geçerli olmaktadır.
  • Bir başka olarak Turk Telekom mobil uygulama SİL SÜPÜR kampanyasından da bir sürü bedava dakika ve internet kazanabilmektesiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.