İnternet Kazanma

Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom telefon hatları, insanlara daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli hat kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyaların her birinin içeriği birbirinden farklı olup, insanlar istediği kampanyayı seçebilmektedir. Son zamanlarda Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom kullanıcılarını cezbetmek için çeşitli uygulamalar veya SMS katılımı aracılığıyla bedava olarak dakika, SMS ve internet kampanyası başlatmıştır. İnsanların kolaylıkla ulaşabileceği bedava hat paketleri bulunmaktadır.

Bedava Konuşma Paketi Kampanyası

Bedava konuşma paketi kampanyası telefon hat firmaları tarafından insanlara özel sunulan, dakika içeren bedava kampanyalara denir. Bedava konuşma paketleri istediğiniz miktara göre dakika içermektedir. Genel olarak bedava konuşma paketleri SMS çeşitli uygulamalar aracılığıyla kazanılmaktadır.

Hat firmaları tarafından çoğu zaman kendi bünyesinde bulunan uygulamalar aracılığıyla’ da insanlara bedava konuşma paketleri sunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika 2020 Veren Uygulamalar

Vodafone kullanıcılarına özel bedava dakika hizmeti sunmaktadır. Vodafone ’da bedava dakika kazanmak oldukça kolaydır. Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri, Play store veya Apple Store’ den indirecekleri Vodafone yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir.

Cihazınıza yüklemiş olduğunuz Vodafone yanımda uygulamasına telefon numaranız ve alacağınız şifre ile giriş yaptığınız takdirde, hediye kısmında bulunan haftalık 1 defa ile sınırlı olan hediye çarkını çevirerek onlarda dakika, ama ve internete sahip olabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediyeniz anında hattınıza tanımlanacaktır. 

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nedir?

Vodafone’ un kullanıcılarının kolaylıkla sahip olacağı bedava dakika kampanyaları bulunmaktadır. Vodafone tarafından geliştirilen bedava dakika kampanyalarına SMS ile katılım sağladığınız takdirde, hattınıza anında tamamlanan bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Vodafone vedaca dakika kampanyaları aşağıdaki listede bulunmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Hediye Dakika Veren Uygulamalar 2020

Vodafone bedava 1000 dakika kazanma: Vodafone’ dan faturalı ve faturasız hatlarda kullanıma sunulan 1 hafta geçerlilik süresi olan bedava 1000 dakika kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. 4000’ e ücretsiz olarak EVET mesajı attığınız takdirde kısa süre içerisinde bedava 1000 dakika paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone bedava 100 dakika kazanma: Vodafone ’un kullanıcılarına sunduğu ve sadece Vodafone hattına sahip kullanıcılar ile konuşmanızı sağlayan 100 dakika bedava konuşma paketi bulunmaktadır. Vodafone 100 dakika bedava konuşma paketleri kazanmak için 3785’ e EVET yazıp gönderdiğiniz takdirde kısa süre içinde hattınıza bedava 100 dakika tanımlanmış olacaktır.

Vodafone bedava 542 dakika kazanma: Vodafone ’un tüm operatörlerde geçerli 542 dakika kazanmak için 7000 ‘e 542 yazıp gönderdiğiniz takdirde hattınıza bedava 542 dakikanız tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan birkaç bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Bedava dakika hilelerine sahip olmak oldukça kolaydır. Bedava dakika hilesi olarak bilinen ve en yaygın olarak dakika kazanılan kampanya Vodafone özel ara kazan kampanyasıdır. Bu ara kazan kampanyasına müşteri hizmetleri veya online işlemler aracılığıyla üye olduğunuz takdirde her yöne veya Vodafone, yurt dışı numaraları da dahil olmak üzere sizi arayan ve toplamda 1 saati bulan her konuşmanıza 10 dakika bedava dakikanızı hattınıza tanımlamaktadır.

Ayraca Vodafone’ da özel günlerde ve doğum gününüzde geçerli. Günlük bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Örneğin; kurban bayramında 4545’ e KURBAN yazıp SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlamaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava Dakika Paketleri Yapma 2020

Vodafone Bedava Kampanyalar için Tıkla

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell kullanıcılarına bedava dakika kazandırmaktadır. Turkcell faturalı veya faturasız hat sahibiyseniz, telefonunuza Play Store ve Apple Store’ den Turkcell Mobil uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınıza yüklemiş olduğunuz uygulamaya giriş yaparak, hediye kısmından sallan kazan seçtiğiniz takdirde hattınıza  hafta geçerlilik süresi olan dakika, SMS veya internet kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca Turkcell uygulamasına özel olan hediye havuzunda bulunan görevleri tamamlayarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell’ e özel iletişim aracı olan Bip uygulaması da oldukça fazla dakika kazandıran uygulamalardandır.

Turkcell Bedava Dakika 2020 Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcılarına özel bedava dakika hizmetine sunmaktadır. Turkcell hattına sahip faturalı veyahut faturasız kullanıcılar bedava dakika hilesinden yararlanabilmektedir. Turkcell bedava dakika kazanma Hilesini yapmak oldukça basittir. Ayrı ayrı mesajlar olmak üzere “SUPRİZ” ve  “FİRSAT” yazıp 2222’ ye ücretsiz SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlamaktadır.

turkcell bedava konuşma paketleri

Turkcell Hediye Dakika Kazanma Kampanyası Nedir?

Turkcell’ in kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava dakika kazanma kampanyaları bulunmaktadır. Turkcell tarafından geliştirilen bedava dakika kampanyalarına SMS aracılığıyla sahip olmak mümkündür. Turkcell hediye dakika kazanma kampanyaları aşağıdaki listede yer almaktadır.

Turkcell BİP her yöne günlük 100 dakika: Turkcell’ in en çok tercih edilen uygulaması olan Bip, 100 dakika’ yı 1 TL karşılığında kullanıcılarına sunmaktadır. Kampanya katılmak için + BİP 100 DK yazıp “2200” numarasına ücretsiz SMS attığınızda hediyeniz hattınıza tanımlamaktadır.

Turkcell Hafta sonları bedava dakika: Turkcell faturasız hat sahibiyseniz hesabınıza 35 TL üstü yükleme yaptığınızda katılım şartı gerekmeden hafta sonları bedava konuşma hakkına sahip olmaktasınız.

Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Kazanma Kampanyası

Türk Telekom tarafından faturalı ve faturasız hat sahibi kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava dakika kampanyaları bulunmaktadır. Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına herhangi bir ücret talep etmemektedir. Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına SMS aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Bilinen Türk Telekom bedava dakika kampanyaların aşağıda verilen listedeki gibidir.

YENİ YAYINLANDI->
Apk Android Uygulamarına Özel Bedava İnternet Apn 2020

Türk Telekom bedava 2000 dakika: Türk Telekom’un kullanıcılarının koşulsuz şartsız faydalandığı 2000 dakika kampanyasına katılım oldukça kolaydır. Türk Telekom’ dan 2000 dakika kazanmak için “ MİLYON ” yazıp 3527 numarasına SMS göndererek bedava dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava 50 veya 100 dakika: Türk Telekom’ un kampanyası olan milyon kampanyasından yararlanan kişiler “ PAKET ” yazıp “ 9090 ” numarasını SMS göndererek bedava ekstra 50 veya 100 dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Kampanyalar için Tıkla

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’ un kullanıcılarını tarafından bilinen ve oldukça sevilen Bedava Dakika Hilesi bulunmaktadır. Türk Telekom faturasız hat sahipleri hesaplarına 30 TL ve üzeri yükleme yaptığı takdirde SMS yolu ile katılabileceği bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. “GECE” yazıp “4545” numarasına SMS göndererek 09:00 – 21:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gönül rahatlığıyla konuşma yapabilirler.

Türk Telekom Hediye Dakika 2020 Paketleri Nasıl Alınır?

Türk Telekom hediye dakika paketlerine sahip olmak oldukça kolaydır. Türk Telekom faturalı veya faturasız hat sahipleri, Türk Telekom Online işlemlerde bulunan hediye kısmından rahatlıkla bedava dakika, SMS veya internet kazanma şansına sahiptir.

Türk Telekom Bedava Kampanyalar için Tıkla

Ayrıca SMS aracılığıyla birçok hediye dakika paketlerine katılım sağlamaları mümkündür. Sağlık ve Sevgi ile kalmanız dileğiyle.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı