Bedava Hesaplar

Bayramda Bedava İnternet Kazandıran Operatörler

Bayramda kutsal değerler, önemli gün ve kişiler anılır. İnsanların sevgi dolu olduğu bayramları diğer günlerden ayıran en önemli özellik insanların bir güne daha sevinç dolu uyanması. İnsanların birbirini görmek isteyeceği güzel günlerde dargınlar barışır, sevilenler ziyaret edilir, büyüklerin eli öpülür, çocuklara şeker dağıtılır. Peki ya uzaktakiler?

Teknolojik altyapının gelişmesi nihayetinde Web 2.0’nin ortaya çıkışıyla insanlar İnternet üzerindeki birbirleri ile olan etkileşimi gözle görülür bir biçimde arttı.

Toplumun haber alma ihtiyacının gelişmesi gündelik yaşamda önemli değişiklikleri beraberinde getirdi. İnsanlar; otobüs saatlerine, seyehat biletlerine, nöbetçi eczanelere, sevdiği müziklere, bankacılık işlemlerine, hastane randevusuna ve daha birçok veriye İnternet üzerinden ulaşıyor.

Bayram’ da sevdikleriniz ile mutlu anlarınızı paylaşmanız için gsm operatörleri bayrama özel bedava hediye internet paketleri ve indirimli tarifeler sunuyor.

GSM operatörleri trafik akışını geliştirmenin yanı sıra uygun tarifelerle hizmet verme yarışına girdi. Özellikle numara taşıma özelliği geldikten sonra GSM operatörlerin kampanyaları çoğaldı. Gençlere, iş verenlere, çeşitli paketlerden yararlananlara özel tarifeler uygulayan GSM operatörleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan Bayramı’nda da çeşitli kampanyalara imza atıyor.

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet

  • Ramazan’da lira yükleyen faturasızlara vodafone, tarifelerindeki İnternet paketi kadar hediye İnternet veriyor. Bedava İnternet içerikle 2x İnternet kampanyası mevcuttur.
  • Afetlerde, özel günlerde; bazen de herhangi bir zamanda ücretsiz ya da indirimli İnternet, dakika ya da SMS veren vodafone, Ramazan Bayramı’nda da indirimli İnternet sunuyor.
  • Ramazan bayramı ile faturasız vodafone aboneleri 20 GB İnternet’e sadece 20 liraya sahip olabilecek. Ramazan 3 GB tarifesiyle numarasını taşıyanlara ise 22 lira karşılığında 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB veriyor. Bireysel faturasız müşteriler için Kolay Paket tarifeleri 40 liradan başlıyor. Kolay Paket 12 ile 750 dakika, 1000 SMS ve 12 GB İnternet hizmetini 40 liradan sağlıyor.

Bayramda Turkcell Bedava İnternet

Vodafone’un 2x İnternet hizmetini turkcell de sağlıyor. Hazırkartlılar 31 Aralık 2020 tarihine kadar süren kampanyaya 10 TL yükleyerek katılım sağlayabiliyor. Katılım sonrası kullandığı paketteki İnternet miktarı ikiye ücretsiz katlanıyor.

Kullanıcının paketindeki İnternet miktarı kadar bedava İnternet veren kampanyaya turkcell.com.tr adresinden ya da dijital operatör uygulamasından erişilebiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk telekom (eski adıyla avea) ramazan’a özel 5GB Paketiyle faturasız hatlara ayda 5 GB mobil İnternet, 12 ay tarife sözleşmesiyle indirimli sunuluyor.

  • 15 Lira olan bu pakette 15 GB bedava İnternet veriliyor.
  • Kampanyadan faydalanmak için 5555’e EKSTRA 5GB yazıp gönderin.
  • Faturalılar ise 15 lira ödeyerek 5 GB İnternet’e sahip oluyor ancak kendilerine 15 GB hediye edilmiyor.
  • Faturalıların kampanyaya başvurusu ise aynı: Ekstra 5GB yazıp 5555’e gönderin.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu