Türk Telekom Bedava İnternet

Avea Hediye İnternet Paketleri 2020

İnternet paketlerinde kampanya olması müşterilerin GSM operatörünü seçmelerinde daha çok tercih sebebi olmaktadır. Bu nedenle internet hediye etmek ve bu internetin özellikle fiber hızında olması çok önemlidir. Avea hediye internet kampanyalar zaman zaman uygulamaktadır.

Faturasız Avea Hediye İnternet Kazanma

Hatta bilindiği üzer geçtiğimiz aylarda İstanbul’da yaşanan depremde GSM şirketlerinin iletişim problemleri sebebi ile yalnızca Türk Telekom şirketi müşterilerini düşünmüş ve 3 ay boyunca devam edecek olan hediye internet paketlerini müşterilerinin hatlarına yüklemiştir.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri

İster faturalı ister faturasız hatta sahip olun Türk Telekom şirketinin hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bu hediye paketleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Türk Telekom son olarak Yılların Hediyesi kapsamında bir hediye internet kampanyası başlatmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak için YILLAR yazarak 5555’e SMS göndermek yeterlidir. Bu internet hediye paketi 2020 yılı için geçerli olmaktadır.

Türk Telekom şirketinin bir diğer internet hediye kampanyası MOR HEDİYE kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız hat müşterisi olunması gerekmektedir. Bütün faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Mor Hediye kampanyasından faydalanabilmek için MOR HEDIYE yazarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu SMS sonucunda faturasız hatta 1 GB internet hediye olarak yüklenmektedir.

Selfy tarifesinde olan kullanıcılara özel Mor Hediye kampanyası da bulunmaktadır. Selfy tarifesinde olabilmek için faturasız hatta sahip olmanın yanı sıra 7 ile 25 yaş arasında olmak da gerekmektedir. Selfy tarifesinde yer alan kullanıcılar 1 GB MOR HEDİYE yazarak 4545’e kısa mesaj gönderirlerse, hatlarına her 30 TL yüklemelerinde 1 GB Türk Telekom Hediye İnternet hatlarına yüklenmemektedir.

Buradaki fark devamlılığın olmasıdır. Sürekli 4545’e kısa mesaj atma zorunluluğu bulunmamaktadır. 30 TL yüklenildiği anda 1 GB  hediye de hatta otomatik olarak yüklenmektedir.

blank

Türk Telekom müşterilerine özel olarak ayrıca mevcut paketi 2 katına çıkarabilme kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanya ile örnek olarak 4 GB internet paketi olan bir kişi internet paketini 8 GB olarak yükseltebilmektedir.

Bu her durumda çok avantajlı bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattın 4,5 G uyumlu yapılması gerekmektedir. 4 G ya da 2 G özelliğinde hatta sahip olanlar, hatlarını 4,5 G yaptıktan sonra 2KAT yazarak 5555’e sms gönderirlerse mevcut internet paketleri 2’ye katlanmaktadır.

Avea Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom internet konusunda her daim müşterilerinin yanındadır. İnternet paketlerinin uygun olmasının yanı sıra zaman zaman yukarıda belirtilen şekillerde hediye internet kampanyaları da düzenlemektedir. Bu kampanyalardan haberdar olmak için gelen SMS’leri kontrol etmeli ya da Türk Telekom resmi web sitesini takip etmelisiniz.

9 Kişi Katıldı

  1. Hiç hediye vermiyorsunuz yeni hatımı değiştirdim gene turkcelle gidecem böle devam ederse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu