Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Avea Bedava İnternet Fırsatı

Avea Bedava İnternet Fırsatı

Artık mesajlaşmanın yerini internet uygulamaları almıştır. Kullanıcılar eski dönemlerde SMS paketlerini yetiştiremez ve bedava SMS paketleri arayışına girerlerken, artık internet paketlerini yetiştiremez ve bedava internet paketi arayışına girer oldu. Hem mesajlaşma uygulamaları, hem de sosyal medya sayesinde ayın sonunda internet paketleri bitmekte ve hangi GSM operatörüne ait hat kullanılıyorsa o hattın internet tarifesine göre ek ücretler alınmaktadır. Bu nedenle paket seçimi yapılırken internetin yüksek olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu konuda birçok kampanyası bulunan Türk Telekom şirketinin bilindiği üzere eski ismi Avea idi. Dolayısıyla Avea Bedava internet ile Türk Telekom Bedava İnternet aynı kampanyaları içermektedir.

Türk Telekom İnternet Paketleri Hakkında Bilgi

Türk Telekom şirketinin her paketinde internet seçenekleri bulunmaktadır. Son dönemlerin en popüler paketleri şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Selfy Paketi

Selfy paketi isminden de anlaşılacağı üzere sosyal medya da çok fazla vakit geçiren insanları düşünülerek oluşturulan bir kampanya modelidir. Bu kampanya da 5 GB internet bulunmaktadır. Bu paketten faydalanabilmek için SELFY 5 GB yazarak 4545’e SMS atmanız yeterlidir. Bu bir faturasız hat uygulaması olup, 7 ile 25 yaş arasında olunması gerekmektedir. 

  • Faturalı Hatlara Özel Paketler

Faturaları hatlara özel internet paketleri çok değişken olmaktadır. İnternet tarifesi ne olursa olsun 1000 SMS ve 1000 Dakika konuşma hakkı verilmektedir. İnternet paketleri ise 3 GB, 4 GB, 5 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB, 12 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB olarak değişiklik göstermektedir. Bu paketlerin internet tarifelerindeki değişikliklere göre fiyatları da değişmektedir. İnternet paketi ne kadar artar ise paketin fiyatı da o denli artmaktadır.

  • Mesleklere Özel Paketler

Mesleklere göre özel paket uygulamaları bulunmaktadır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda görev alan ve yakınları için 6 GB ve 10 GB ile değişen iki farklı paket seçeneği mevcuttur. Kamu çalışanlarına özel olan pakette 4 GB ya da 10 GB internet seçeneği bulunmaktadır. İçişleri Bakanlığı’nda çalışanlara özel 8 GB internet içeren bir paket bulunmaktadır. Basın mensuplarına özel hazırlanan pakette 6 GB internet bulunmaktadır. Eğitimciler için hazırlanan pakette de 6 GB internet hakkı bulunmaktadır.

  • Prime Paketler

Prime paket interneti en çok kullanan müşteriler için hazırlanan paketlerdir. Bu paketlerin ücretleri internet hakkına göre farklılık göstermektedir. İnternet seçenekleri ise 12 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB şeklindedir. Görüldüğü üzere interneti en çok olan paketler bu kampanyada bulunmaktadır.

  • Aile Paketleri

Aile paketleri genel olarak konuşma üzerine kurulu paketlerdir. Fakat yine de internet hakkı da oldukça uygundur. İki aile tarifesi bulunmaktadır. Bunlardan birindeki internet hakkı GB olurken, diğerinin internet hakkı ise 15 GB olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.