Türk Telekom Bedava İnternet

TT Avea Bedava Dakika Yapma Hilesi Nedir? 2020

Telefon ile görüşmeyi çok sevenler, GSM operatörü ne olursa olsun konuşma paketlerini yetmediği ve ay sonuna kadar konuşma paketlerini bitirirler.

Avea Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? 2020

Bu durumda da GSM operatörünün görüşme ücretlerine göre paketlere ek olarak ücret yansıtmaktadır. Bu durum telefon ile görüşmeyi seven insanların doğal olarak hoşuna girmez. Bu nedenle Türk Telekom Bedava Dakika yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Avea Ücretsiz Dakika Sorgulama 2020

Üç büyük GSM operatör şirketinden bir tanesi olan Türk Telekom, eski zamanlarda Avea olarak isimlendirilmekteydi. Bu nedenle Türk telekom bedava dakika kampanyaları ile avea bedava dakika kampanyaları aynı şeyi ifade etmektedir. Şimdi bu paketlerinin ayrıntılarını inceleyelim.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri 2020

  • Faturalı Hatlara Özel Konuşma Paketleri

Faturalı hatlara özel konuşma paketlerindeki aylık konuşma süresi 1000 dakika olarak belirlenmiştir. 1000 dakika konuşmalarda GSM operatör farklı bulunmamaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Hilesi Yapma 2020

Bu nedenle sevdiklerinizin, ailenizin, iş ya da yakın arkadaşlarınızın GSM operatörü ne olursa olsun hepsiyle doya doya telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı hatlara özel konuşma paketlerinde fiyatlandırmalar internet seçimine göre farklılık göstermektedir.

4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB, 12 GB, 15 GB ve 20 GB seçim hakkınız bulunmaktadır. Kaç GB internet hakkı seçerseniz, fiyatlandırma ona göre farklılık gösterecektir. Fakat konuşma dakika süresi 1000 dakika olup, o değişmemektedir.

Aile Tarifeleri

Aile tarifeleri 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan ilk pakette 6 GB internet ve her yöne sınırsız SMS kampanyasının yanı sıra aile içinden seçilecek 3000 dakika ve aile içi sınırsız dakika seçeneği bulunmaktadır. Bu 3000 dakika aile içi seçilecek 5 kişiye de paylaşılabilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kalan Öğrenme Nasıl Yapılır?

Diğer tarife ise 15 GB be yine sınırsız SMS seçeneği olan tarifedir. Bu tarifede de her yöne 5000 dakika telefon görüşmesi hakkı verilmektedir. Bu 5000 dakika da diğer pakette olduğu gibi aile içi seçilen 5 kişi ile paylaşılabilmektedir.

  • Mesleklere göre Avantajlı Tarifeler
  • Mesleklere göre kampanyalı tarifeler bulunmaktadır. Bunlar;
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Çalışanları ve Yakınları

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda görev alanlar ve yakınları için hazırlanan kampanyada 1200 dakika konuşma hakkı verilmektedir.

Selfy Tarifeleri Faturasız Paketler 2020

Bunun yanında 1000 SMS ve internet seçenekleri 6 GB ve 10 GB şeklinde bulunmaktadır.

  • Kamu Çalışanları

Kamu çalışanlarına Türk Telekom içi sınırsız dakika verilmektedir. Diğer operatörler ile yapılacak görüşmelerde ise 1000 dakika sınırlandırması bulunmaktadır. 

Selfy Tarifesi Faturalı Paketler 2020

İçişleri Bakanlığı çalışanlarına her yöne 1000 dakika konuşma hakkı verilmektedir.

  • Eğitimciler

Eğitimciler yani öğretmenlere her yöne 1000 dakika konuşma hakkı verilmektedir.

  • Basın Mensupları

Basın mensuplarına hazırlanan Türk Telekom özel kampanyasında her yöne 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır.

  • İçişleri Bakanlığı Çalışanları

Türk Telekom operatörünün son zamanlar en çok rağbet gören kampanyası Selfy tarifesidir. Bu paket ile her yöne 750 dakika konuşma hakkı yanı sıra 5000 SMS ve 5 GB internet verilmektedir.

4 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu