Vodafone Bedava İnternet

Arkadaşını Vodafone’a Davet Et 9 GB Bedava İnternet Kazan

Kullanıcılarına en baştan beri birbirinden kaliteli ve özgün kampanyalar düzenleyen Vodafone, yine ilginç bir kampanyaya imza attı. 9 GB bedava internet kazan kampanyası ile adeta kampanyada Nirvana’ya ulaştı. Gençler arasında oldukça rağbet gören bu kampanya ile birçok genç arkadaşını Vodafone’lu yapmayı başarmıştır. Yine birçok gençte arkadaşlarını Vodafone ailesine dâhil etmenin yollarını aramaktadır. Bu kampanya dâhilinde kazanmış olduğunuz internet paketini istediğiniz gibi kullanabilmektesiniz.

Müşterilerine yanımda uygulaması adı altında bedava internet veren Vodafone müthiş bir kampanyaya imza atmış bulunmaktaydı. Şimdi son yaptığı kampanyası ise, Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yapmış olduğu Davet Et 9 GB Hediye kampanyası olmaktadır. Düzenlemiş olduğu bu kampanya ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Vodafone yine farkını ortaya koymuş oldu. Şimdi sizde arkadaşını Vodafone’a davet ederek bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız arkadaşlarınıza haber verin.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  LOL RP ALANLARA VODAFONE 1 GB BEDAVA İNTERNET

Bu kampanya neticesinde kazanacağınız internet paketini 3 ay boyunca kullanabileceksiniz. Çok başarılı olan kampanyadan maksimum 9 GB internet kazanabilmektesiniz. Kazanmış olduğunuz interneti ise kullanma noktasında Vodafone sizlere hiçbir sınırlama getirmiyor. Yani istediğiniz saatte istediğiniz kadar kullanabilmektesiniz. Toplam geçerlilik süresi ise 3 ay ile sınırlandırılmıştır. Eğer 3 ay içerisinde internetinizi kullanmazsanız otomatik olarak silinecektir. Ya da bir kısmını kullandınız ve bir kısmı kaldı ise, kalan kısım devretmeden silinmektedir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Esnek Tarife Paket Fiyatları

Vodafone Davet Et Kampanyası

Bu kampanyadan ister faturalı olsun isterse de faturasız olsun bütün Vodafone müşterileri yararlanabilmektedir. Bu noktada Vodafone hiçbir ayırım yapmamıştır. Ama bunun için öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Bundan sonrasında ise şu adımları izlemelisiniz:

  • 9 GB bedava internet kampanyası için, Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmalısınız.
  • Giriş yapabilmek için cep telefon numaranız ve şifrenizi kullanacaksınız. Sonrasında, arkadaşını DAVET ET butonuna dokunarak uygulamaya devam etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından yeni açılan sayfada yeniden arkadaşını davet et butonu gelmektedir. Bu butona da yeniden basmanız gerekmektedir.
  • Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonrasında çıkacak olan ekranda, davet edeceğiniz arkadaşınızın numarasını girmeniz gerekmektedir. Numarasını girdiğiniz arkadaşa aynı zamanda bir de mesaj atmanız gerekmektedir.
  • Telefon numarasını girmiş olduğunuz arkadaşınıza gönderilen link üzerinden giriş yapılarak 3 ay geçerli 9 GB internet kazanmış olacaksınız.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  En Yeni Vodafone Hediye İnternet

Yapmış olduğunuz bu işlem neticesinde Vodafone’a davet ile bedava internet için size şöyle bir mesaj gelmektedir. Hemen Vodafone’lu ol, sana özel 9 GB kazanma fırsatı yakala. Şimdi artık Vodafone’lı olmanın tam vakti, bu linke tıklayın ve internetten başvurunuzu tamamlayın. Hattınızı biz kapınıza kadar ücretsiz gönderelim. Bunun yanında sizde 3 ay boyunca kullanabileceğiniz toplam 9 GB internet hediye kazanın denilmektedir.

Başka Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İçin Tıklayın!

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

2 Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Arkadaşını Vodafone’a Davet Et 9 GB Bedava İnternet Kazan" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı