Wifi Şifre

2020 Fatih Wifi İnternet Şifresi Meb Güncel

Okullarda kullanılmakta olan Fatih WİFİ şifresi çoğu öğrenci tarafından aranmaktadır. Böylelikle Meb 2020 Fatih wifi internet şifresi arayışında olan bütün herkes için burada sizlere şifrelerini paylaşacağız. 

Konu altında çeşitli videolar paylaşılmıştır. Sonuna kadar izleyip deneyin ilk videolar olmaz ise diğerlerini izleyin. Yine yapamazsanız yazı içlerinde ve en altta farklı wifi bağlantılarını deneyebilirsiniz!

Fatih Wifi Bağlanma Uygulaması Nedir?

Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi projesi ile birlikte okullara gelen internet altyapısı beraberinde internet kullanımı da mümkündür.

Fakat internet ağlarına bağlanmak oldukça zorlu ve meşakkatli bir iş olmaktadır. Dolayısıyla internet şifrelerine erişmek ve bunlar ile birlikte giriş yapmak gerekmektedir.

Okullarda aktif bir şekilde kullanılmakta olan bu projedeki 2020 Fatih wifi internet şifresi herkes tarafından merak edilmektedir. Herkesin merakla aradığı ve beklediği bu şifreler sizler için sunulmaktadır. Bu şifreleri girerek internet erişimini sağlayabilir ve sonrasında da gönül rahatlığıyla kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Yazı aralarında resimli anlatımlar ve çeşitli wifi bağlantıları ile farklı vpn ayarları bulunmaktadır.

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası

İlk olarak “Ayarlar > Wifi > f@tih” yolunu izledikten sonrasında Fatih ağını seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise burada sizlerden bir şifre istenecektir. Bu şifreyi girdiğiniz taktirde ağa erişim sağlayacak ve artık rahatlıkla internet kullanımını sağlayacaksınız. Güncel şifre ile başlayarak sizler için sunulmakta olan bu şifreleri kullanabilirsiniz.

Yapamayanlar için Detaylar Video’ da

Güncel Fatih Wifi Şifreleri 2020

  • Güncel Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  • Şifre 2: Fatih.1234
  • Şifre 3: verdijm@n1453
  • Şifre 4: F@M2015i#Eb23TC
  • Şifre 5: f1@2t34ih5
  • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • Şifre: 34i3s0t00
  • Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih Wifi Meb Sertifikası Nedir?

Bu şifreleri girdiğiniz taktirde internet kullanımına başlayabilirsiniz. İlk olarak güncel şifreyi girin. Bu şifre ile erişim sağlayamadığınız durumda şifre 2, şifre 3 olarak sıralanan şifrelerin tamamını sırayla deneyim.

Fatih Vpn Wifi Şifresi 2020 Nedir?

Böylelikle herhangi birisinde erişim sağlamaya başlayacaksınız. Genellikle bu şifreler bütün okullarda varsayılan şifreler olarak tercih dilmektedir. Sizler de bu şifreleri kullanabilir ve erişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Wifi İnternet Yok Hatası için Yorum Yaparak Yardımcı Olabilirsiniz!

Sonrasında ise 2020 Fatih wifi internet şifresi ile birlikte doya doya internet kullanımını gerçekleştireceğinizi ve bu durumdan da memnun kalacağınızı belirtmekte fayda var.

Psiphon Pro Güncel Fatih VPN Ayarları

Fatih Psiphon Pro Güncel Ayarları (IOS + Android)

Fatih Psiphon Pro uygulamasının çalışabilmesi için güncel olması gerekmektedir. Uygulamaya kendi internet sitesi üzerinden erişebileceğiniz gibi Google Play veya AppStore üzerinden de erişebilmektesiniz. Iphone İçin Güncel Fatih VPN olarak en güncel ve işe yarar uygulama Psiphon Pro uygulamasıdır. İndirme Linkleri Yazının En Altındadır!

Psiphon Pro Uygulamasını Açın

AppStore veya Google Play üzerinden indirdiğiniz Psiphon Pro Güncel uygulamasını normal bir şekilde çalıştırın. İlk açılışta birkaç izin isteme olasılığı var. İzinleri de onaylayarak uygulamanın açılmasını sağlayın.

Wifi ve Vpn için Diğer Seçeneklere Bakabilirsiniz

İzin istemesinin ardından karşınıza bu şekilde bir ekran gelecek.

Gelen bu erkandan sonra “Ayarlar” Sekmesine tıklıyor ve oraya geçiş yapıyoruz. Psiphon Pro Güncel ayarları bu alanda uygulayacağız.

Diğer Ayarlar Sekmesine Geçiş

Ayarlar kısmına tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda ilerleyebilmek için “Diğer Ayarlar” sekmesine geçiş yapmalıyız. Diğer ayarlar sekmesine geçiş yaptıktan sonra karşımıza bu şekilde bir ekran gelecek.

Bu ekranda “http Vekil Sunucu Kullanılsın” seçeneğini seçiyoruz. 

Seçeneği işaretledikten sonra hemen alt kısmında bulunan “Özel HTTP Üst Bilgileri” Seçeneğini seçiyoruz ve karşımıza böyle bir ekran geliyor.

Bu alanda da “Özel HTTP üst bilgileri ekleyin” seçeneğine işaret ekliyoruz ve ayarları yapmaya hazır hale geliyoruz.

Psiphon Pro Güncel Ayarların Yapılması

Bu alanda üst bilgi alanına ekleme yapacağız. Üst bilgi 1 bölümünde bulunan yerlere güncel olarak çalışan ve Fatih ağında engellenmemiş bir internet sitesi yazmamız gerekecek. O internet sitesi üzerinden diğer sitelere erişim sağlayacağız.

Tüm ayarları yaptığımızda bu şekilde bir görüntü elde edeceğiz. 

Ayarlar kısmı ile işimiz bitti. Şimdi geri tuşuna basarak uygulamanın ana ekranına dönüyoruz.

Fatih Vpn Bağlanma

Tüm ayarları yaptıktan sonra Fatih VPN bağlantısını gerçekleştirmek için uygulamanın ana sayfasına dönüyoruz. Bu alanda “Başlat” butonuna tıklıyoruz. Biraz bekledikten sonra “P” harfi mavi olacaktır. 

Başarı ile bağlanmış olacaksınız.  

Güncel IOS ve Android -Fatih VPN Psiphon ayarlarını bu şekilde yaparak kullanım sağlayabilmektesiniz.

Psiphon Pro Fatih VPN İndirme Linkleri

IOS İndirme Linki: https://apps.apple.com/tr/app/psiphon/id1276263909?l=tr

Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psiphon3.subscription&hl=tr

Yapamayanlar Olursa Aşağıdan Yorum Olarak Belirtmesi Durumunda Bire Bir Yardımcı Olunur.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "2020 Fatih Wifi İnternet Şifresi Meb Güncel" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı