Oyun Hileleri

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 2020

Okey severlerin oldukça dikkatini çekecek bir içerik olan internet üzerinden 101 okey oynarken bedava çip nasıl kazanılır? Bedava çip kazanma yöntemleri ve taktikleri nelerdir? Hepsini ayrıntılı bir şekilde tek tek inceleyeceğiz.

Bu yöntemlerden bazıları telefona uygulama yüklenerek bazıları direkt internet sitesinden bağlanılarak yapılabilmektedir. 

Özellikle son yıllarda revaçta görülen online olarak internet sitelerinden ya da facebook aracılığıyla oynanabilmektedir. 

Okey Nedir ? Kısaca Oyunun Tanıtımı

Okey bir masa etrafında 4 kişinin bir araya gelerek 52 taş ile oynanan bir oyundur.  Okey’in pek çok çeşidi vardır. En çok bilineni Klasik Okey’dir. Istaka dediğimiz 4 kişinin de önünde bulunması gereken bir oyundur. Burada önemli olan aynı sayıların yan yana gelmesi önemlidir. Sıralı bir şekilde yan yana sayıları dizebilen kişi Okey’i de bularak ortaya atarsa elini tamamlamış olacaktır.

Rakamlar 13’e kadar dizilebilmektedir. Yan yana dizilen 13 taştan sonra tekrar birden başlanabilmektedir. Burada sadece sayılar değil renklerin uyumu da önemlidir. 

Bu oyunda sahte okey denen bir kavram vardır. Bu sahte okey gerçek okey’in yerinde değil de istenen bir sayının yerine renkleri uyma şartıyla kullanılabilmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Clash Royale Hile 2020 Nasıl Yapılır? Bedava Çarlar Hesaplar

İnternet üzerinden oynandığında farklı farklı okey odalarında kolaylıkla oda bularak oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca kişilerin aralarında mesaj yazmalarını da sağlamaktadırlar.

Puanlama kısımları da kazanan kişiye ve bitme şekline göre ( Normal-Çift) değişmektedir.

101 Okey’de Bedava Çip Kazanmak Hile Teknikleri

Özellikle online oyun oynamayı seven kişilere müjde niteliğinde bu içerikte sizlere okey oynarken kolaylık sağlayacak taktikleri söyleyeceğiz. 101 Okey oyunu içerisinde eli güçlendirebilmek ve rakiplere karşı daha sağlam taktik geliştirebilmek için gerekli olan çipleri bir süre sonra para ile satın almak zorunda kalıyorsunuz. Böyle bir durumda herhangi bir ödeme yapmadan kolay bir şekilde nasıl ücretsiz çip elde edilebilir konusu 101 Okey severlerin oldukça işine yarayacaktır. 

Bazıları uygulama şeklindeyken bazıları da internet üzerinden bazıları da bilgisayara indirilerek oynanabilmektedir.

101 Okey Hile Uygulaması 

101 Okey uygulamasını telefona uygulama olarak indirebilme imkanı sağlanmıştır. Uygulamayı İOS ya da Android telefonlar ile erişilebilecek olan bu uygulama her türlü operatöre uygun olarak tasarlanmıştır. Google play ya da İOS Android aracılığıyla telefonunuza indirerek 101 Okey bedava çip şansını değerlendirebilirsiniz. Özellikle internet üzerinden çoklu odalar ile oyun oynamayı sevenler için idealdir.

Uygulamayı indirdikten sonra kişiden para ya da telefon numarası talep edilmemektedir. Sadece başlangıç kısmında bir e mail numarası girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Aktif hale gelen hesap üzerinden bedava oyun çiplerinizi hesabınıza geçirebilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Havalı İsimler Şekilli Nickler Nasıl Yapılır?

İnternet Üzerinden 101 Okey Çip Hilesi Detayları

Aşağıda bulunan 101 okey için videosu yayınlanmıştır indirmeye gerek kalmadan 101 okey hilesine sahip olabiliyorsunuz. 

 • 100.000, 250.000, 500.000, 1000.000 bu şekilde hazırlanmış paketler önünüze gelecektir. 
 • Bu paketlerden size uygun olanını seçerek “onay” vermeniz gerekmektedir.
 • Bunu hangi platformda kullanacağınızı dair tercihte bulunmanız gerekiyor. Android ya da İOS seçtikten sonra oluşturma ekranı işlenmeye başlıyor.

Tüm işlemler bittiğinde hesabınıza istediğiniz miktardaki çip tanımlanacaktır.

Pepsi Markası İle 101 Okey Hilesi

Pepsi markasının başlattığı bir kampanya olan pepsi kutularının altından çıkan kodlardan alınabilecek 101 okey hilesinin içeriği şu şekildedir: Altında yer alan şifreler sayesinde 25.000 çip kazanabilme şansını elde edebilirsiniz. Bu çip şansı hem telefona indirilen uygulamadan hem de bilgisayar üzerinden oynanabilmektedir.

 • Bunun için telefonunuza uygulama indirmeniz gerekmektedir. Bu çip okey parası sadece bir günlük olarak tanımlanmaktadır. 
 • Ancak uygulamaya bilgisayardan girildiğinde ise bir günde 5 kere girebilme hakkı tanır.

101 Okey Kod Değiştirerek Bedava Çip Kazanmak

Telefonunuza herhangi bir uygulama indirmeden kolaylıkla birkaç taktik ile alınabilecek 101 okey hilesi şu şekilde yapılmaktadır:

 • 101 okey oyununu açtığınızda sizinle birlikte 2 kişi daha yani toplam üç kişi bir masayı kapatmalısınız.
 • Sonrasında sizin bulunduğunuz masaya gelen kişi üzerinden hileye başlayacaksınız. O kişinin karşısına çokta iyi oynamayan biri gelmelidir. Karşı tarafın oyunu bu şekilde kaybetmesi sağlanır. 
 • Ortadaki çipler oyunun kurallarına göre kalan iki kişiye dağıtılır. 
YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kontrol Ayarları Hakkında Püf Noktalar

Masaya her yeni oyuncu girişinde bu şekilde aynı taktik ile iki arkadaş arasında çipi paylaşmış olacaktır. Her bir turda oyunu kötü oynayarak çip alamayan arkadaşınızı farklı biri yaparsanız üçünüzde çip kazanmaya devam edebilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken şey; aynı masa etrafında bu işlem sürekli devam ettirilirse zaman sonra bu hileyi oyun algoritması fark edilebilir. Buna engel olmak için her seferinde başka masaya geçilmesi mantıklı olacaktır. Bu sayede oyundan ban yemeden ve elenmeden bedava çip kazanmış olacaksınız.

101 Okey Hile Aracı İle Bedava Çip Almak Çok Kolay

Okey severlerin oynarken biten çiplerinin çoğalmasını sağlayacak olan tek yöntem sürekli kullandığınız İOS ya da Android uygulamasını telefona indirmeniz gerekmemektedir. Bunun yerine yine aşağıdaki videomuzdan buradaki adımları takip ederekte 101 okey çip hilesini elde edebilmektesiniz.

Üyelik işlemlerinden sonra üyeliği iptal etmek isterseniz de şu adımları izlemelisiniz. Öncelikle telefona İPTAL gamezone yazarak 3544 numarasına göndererek üyelik iptalini tamamlayabilirsiniz. 

 • Türk telekom servisleri için 68 TL
 • Vodofone servisleri için 68 TL
 • Türkcell servisleri için 52 TL istenmektedir.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirmeden önce sitenin en altında yer alan “Kullanım Koşulları” kısmını okumanızı tavsiye ederiz. Siteler bu tarz durumlarda sorunlarda üstlendikleri kısımları özellikle belirtmektedirler. Burada iki taraflı olarak maddeler tek sözleşmede belirlendiği için buna dikkat etmekte fayda vardır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı